Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
321Rosenvald.com161-68.3%93.9%43.9%78.9%55.6%0.01439
322bsbc.basket.ee160+8.1%71.0%44.2%94.4%73.7%0483
323Movemaster159-21.7%60.0%49.5%94.3%55.0%0.01445
324villapuistaja.ee159+0.6%94.5%48.1%89.9%47.0%0.01572
325https://www.e-suits.eu/155-11.9%93.5%45.2%78.7%56.3%0.01975
326Modulton153+21.4%92.6%48.3%85.6%42.0%0.01561
327Sten Tamkivi ajaveeb152-60.1%14.1%15.4%98.7%93.6%0168
328www.darjatamm.ee/149+10.4%96.4%77.7%96.0%75.9%0293
329Pensions.ee147+27.8%41.9%43.1%91.8%81.9%0.01210
330HELK146+24.8%74.0%48.1%89.7%58.9%0.01574
331www.qualityprint.ee145+28.3%76.9%40.7%82.8%55.8%0.011 023
332HomeStyle144-21.7%81.0%58.5%96.5%54.4%0.01378
333Eesti Raadiod144+1.4%80.5%21.2%70.8%87.4%0273
334Korteriühistu Abi143-18.3%94.3%21.8%88.1%67.3%0.01525
335Aarne ajaveeb143+5.9%96.0%46.0%97.2%0.0%0374
336All Web Site Data139+7.8%22.7%9.2%99.3%90.8%0186
337M-Valgus139-57.4%95.9%56.1%81.3%43.3%0.02883
338Lepaka pildid139-19.2%79.5%48.6%94.2%72.6%0.01906
339www.rulluisud.ee138-19.3%88.0%57.7%82.6%42.3%0.01806
340www.retrorate.ee137-3.5%95.0%73.3%73.0%33.7%0.011 108
341doc.ellrex.ee136-24.0%98.2%2.1%30.9%16.0%0.0314 029
342kehatrimmi.ee130-18.8%88.7%69.5%93.8%78.7%0.01224
343www.elitec.ee129-38.9%60.0%31.3%96.1%70.7%0.02388
344Ferrum Fabrica OÜ128+7.6%79.8%44.8%86.7%50.9%0.01826
345Karu Nuti Lastehoid126+13.5%82.3%49.0%80.2%32.7%0.02552
346massaazitool.ee125+35.9%75.8%48.3%88.0%43.6%0.02611
347www.dragon.ee123-2.4%94.7%51.1%96.7%81.7%0221
348Eesti Reisibussid121+7.1%85.1%29.1%87.6%60.4%0.01390
349www.epoporand.ee121+33.0%82.2%50.7%95.9%69.1%0.01431
350Transer veoteenused119-24.2%93.1%40.0%89.9%41.4%0.03688
351jaaknilson.photoshelter.com118+96.7%45.0%32.1%94.9%69.5%0.011 433
352Kivitom117-1.7%94.4%42.4%92.3%65.6%0.01296
353Spordihai.ee116+11.5%48.0%39.2%94.8%87.2%0189
354www.virumaa.info116-14.7%88.7%46.0%95.7%81.5%0.01190
355Fashion Zone - Epood115+10.6%78.5%45.1%87.0%54.2%0.01569
356Planlogi115+7.5%90.1%2.7%39.1%92.2%0329
357Korner112-47.4%82.9%82.2%42.9%3.4%0.01386
358Rattamees.ee112+62.3%95.0%47.9%93.8%80.2%0198
359varjupaik.jjts.ee112-70.4%77.7%46.3%75.9%68.6%0.02501
360kaardiekspert.ee111-3.5%74.8%29.9%89.2%57.5%0.02400
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »