Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
41www.aldistoome.com27-38.6%82.8%20.7%92.6%27.6%0.1121
42Autotuba.ee120.0%76.9%38.5%100.0%69.2%0.134
43www.soomre.com21-32.3%65.2%13.0%85.7%69.6%0.0938
44iSMS11+37.5%90.9%36.4%100.0%54.5%0.0929
45kauneushoitolacare.ee8-50.0%25.0%50.0%87.5%0.0%0.0950
46Jux22+37.5%88.9%37.0%90.9%59.3%0.0963
47www.mltec.ee26+4.0%61.8%50.0%88.5%85.3%0.0942
48taskuautopesula.ee70.0%100.0%28.6%85.7%85.7%0.088
49navicup.com6+20.0%100.0%14.3%66.7%28.6%0.0724
50Visa Transport OÜ21-4.5%76.2%23.8%90.5%61.9%0.0745
51elvogue.com43+53.6%73.4%63.3%58.1%34.2%0.07405
52bronn.ee1-66.7%100.0%0.0%100.0%0.0%0.072
53All Web Site Data240.0%84.0%24.0%100.0%76.0%0.0636
54Pet & Travels3+50.0%0.0%66.7%100.0%66.7%0.065
551kell.ee2+100.0%50.0%50.0%100.0%50.0%0.063
56Ekaubamaja2416-5.9%95.2%52.4%93.8%71.4%0.0642
57www.login.ee14-36.4%65.2%34.8%85.7%69.6%0.0632
58http://veljopalanen.ee/30-6.2%76.5%38.2%90.0%55.9%0.06104
59Scented Cubes - Austria11+37.5%0.0%81.8%100.0%72.7%0.0625
60interflux.ee33-2.9%5.4%5.4%75.8%32.4%0.06134
61Elekaalujutud36+20.0%90.9%50.0%97.2%36.4%0.06110
62All Web Site Data18+50.0%90.0%15.0%94.4%60.0%0.0644
63ArborIT OÜ17-77.0%52.9%41.2%88.2%64.7%0.0527
64www.sildid.ee30-43.4%90.6%28.1%90.0%0.0%0.05238
65www.katusepesu.eu10+100.0%100.0%45.5%100.0%45.5%0.0519
66Sulane134+41.1%90.9%28.5%71.6%5.6%0.0525 281
67abcbuilding.eu53+8.2%98.4%46.8%96.2%55.7%0.05143
68Tõlketee OÜ16+128.6%25.0%62.5%100.0%81.2%0.0521
69FLUX PROJEKT32+60.0%85.3%23.5%84.4%61.8%0.0566
70Icake46-9.8%89.3%35.7%93.5%26.8%0.04394
71www.rate.ee50.0%16.7%33.3%80.0%25.0%0.0414
72reno.ee60+7.1%92.7%35.3%83.3%64.7%0.04189
73MH massaaž5-50.0%77.8%88.9%80.0%55.6%0.0419
74Eduabi OÜ13+44.4%55.6%44.4%76.9%83.3%0.0434
75All Web Site Data38-7.3%94.9%30.8%100.0%61.5%0.0483
76Allprint37-11.9%97.6%34.1%86.5%26.8%0.04142
77Caotica.EE8-57.9%25.0%12.5%100.0%87.5%0.0411
78Elu Visioonid41-55.9%81.2%39.6%73.2%70.8%0.0473
79NovaMama4-60.0%100.0%80.0%75.0%0.0%0.0412
80All Web Site Data33-54.8%91.2%50.0%93.9%79.4%0.0447
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »