Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
521www.sildid.ee30-43.4%90.6%28.1%90.0%0.0%0.05238
522http://veljopalanen.ee/30-6.2%76.5%38.2%90.0%55.9%0.06104
523www.targotennisberg.com30-25.0%84.4%18.8%86.7%84.4%0.0341
524blog.devion.ee30+76.5%96.8%48.4%100.0%77.4%0.0145
525kinnisvaraspetsialist.ee29-25.6%86.2%37.9%96.6%75.9%0.0142
526mlehis.googlepages.com29+16.0%90.0%43.3%96.6%73.3%0.0246
527www.brightspark.ee28-44.0%56.7%23.3%85.7%63.3%0.0350
528www.aldistoome.com27-38.6%82.8%20.7%92.6%27.6%0.1121
529Elena Kalju26-21.2%85.2%44.4%96.2%66.7%0.0463
530See on see26-10.3%76.9%42.3%96.2%69.2%0.0237
531www.mltec.ee26+4.0%61.8%50.0%88.5%85.3%0.0942
532Ex/treme26+36.8%7.7%61.5%100.0%100.0%026
533MultiMeedium26-59.4%39.3%14.3%100.0%78.6%0.0338
534All Web Site Data25-54.5%84.0%52.0%96.0%48.0%0.0158
535Al Mare Tervis25-10.7%73.6%37.7%84.0%79.2%0.0289
536Pistik.blog24+41.2%66.7%58.3%100.0%95.8%025
537All Web Site Data240.0%84.0%24.0%100.0%76.0%0.0636
538Samara elekter24-14.3%37.5%4.2%100.0%70.8%0.0336
539Andify veebiagentuur23-46.5%96.8%25.8%60.9%32.3%0.1115
540www.rahakott.ee23+43.8%100.0%46.1%82.6%61.5%0.0363
541ngo.ee23-36.1%76.9%38.5%82.6%88.5%0.0234
542Jux22+37.5%88.9%37.0%90.9%59.3%0.0963
543Konstanet Exhibition Space22-8.3%9.1%36.4%100.0%81.8%0.0126
544Sushi Koju22-35.3%81.8%45.5%95.5%90.9%024
545Skatemag.ee22-4.3%18.2%59.1%100.0%100.0%022
546www.euroopamaja.ee22-12.0%91.3%26.1%95.5%56.5%0.0341
547Bryton21+5.0%0.0%4.8%100.0%90.5%026
548Silver.pri.ee21+90.9%50.0%40.9%95.2%100.0%022
549Emol21+31.2%14.3%71.4%100.0%100.0%021
550Visa Transport OÜ21-4.5%76.2%23.8%90.5%61.9%0.0745
551www.ross.ee21-27.6%72.7%27.3%100.0%63.6%0.0141
552www.soomre.com21-32.3%65.2%13.0%85.7%69.6%0.0938
553ajaveeb.keeletoimetajad.ee21+5.0%90.5%19.1%100.0%90.5%024
554muhkinvest20+17.6%91.3%30.4%85.0%34.8%0.1563
555BRN Veebilahendused20-63.0%45.5%40.9%90.0%100.0%022
5561sisustus.ee19+58.3%52.6%36.8%100.0%78.9%0.0231
557Salveesia190.0%80.0%15.0%89.5%30.0%0.1177
558www.profeld.ee19-17.4%89.5%21.1%100.0%36.8%0.1481
559Mika Tuupola19+26.7%0.0%21.7%100.0%87.0%0.0228
560DJstore.ee DJ tehnika pood19+35.7%42.1%31.6%100.0%94.7%020
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »