Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1elron.ee62 896+14.7%95.3%76.0%46.4%65.6%0193 618
2www.tpilet.ee34 920+16.0%97.2%78.2%48.8%7.8%0585 795
3Statistikaamet21 074+1.8%85.9%29.3%65.9%50.8%0139 580
4Postiindeks.ee12 757+6.5%89.7%51.6%74.8%17.1%023 688
5Teadmiseks.ee12 130-4.6%83.9%51.6%75.9%75.5%017 658
6Unenägu9 133-4.8%89.7%84.3%53.8%11.0%048 825
7Lastega.ee4 737-8.5%95.3%54.7%74.6%77.6%08 647
8www.kalastusinfo.ee3 432-42.1%93.8%65.1%71.5%64.1%09 761
9ESBL2 339-24.4%91.7%42.1%75.5%67.7%08 252
10www.nommeraadio.ee2 231-8.4%86.0%51.1%43.4%76.9%09 156
11autostat1 917+57.3%3.0%81.8%99.4%85.0%02 247
12Kandideeri.ee tööportaal CV ...1 709-72.5%93.0%62.1%77.0%12.8%010 092
13Uuskorter.ee1 619-16.9%93.7%47.5%81.8%55.4%09 264
14teenus.info1 330+1.7%90.7%49.2%91.6%64.4%03 717
15www.vabalaud.ee1 087+19.3%90.4%56.9%92.0%54.7%03 842
16www.infoweb.ee1 016-66.2%71.1%38.1%94.4%76.0%01 553
17Television.ee1 005-61.0%80.7%46.1%72.8%71.8%03 038
18emateab.ee722+8.2%91.7%46.5%95.3%78.5%01 092
19Infojuht494+3.1%82.1%32.1%93.9%74.0%02 167
20Puurkaevude Infoportaal436-4.8%88.5%39.8%88.5%66.2%0878
21meediapank.ee301+13.2%83.7%38.4%97.0%81.8%0414
22MAAKÜTE.INFO Portaal265+7.3%88.3%42.1%87.9%64.7%0.01711
231Paigake.ee169-65.7%94.5%30.7%81.1%36.1%0.021 273
24Antrotsenter158-68.5%90.9%53.1%68.4%72.0%0370
25Lepmets & Nõges Law Firm155+27.0%60.4%28.9%94.2%79.2%0220
26Korteriühistu Abi154-11.5%92.7%29.9%85.7%80.5%0.01343
27Pandimaja / Kesklinna Lombar...125+11.6%82.7%54.1%95.2%7.5%0.01524
28Avaliku Sõna Nõukogu117+33.0%83.2%22.2%77.8%79.0%0.01300
29Estonian Tour 102-74.9%84.6%32.4%81.4%54.4%0.01256
30HELK82-28.1%92.1%50.5%82.9%50.5%0.02535
31Päikeseküte.ee Infoportaal77-1.3%94.0%41.0%90.9%78.3%0.01134
32EYTK69-31.7%75.3%45.5%91.3%71.4%0.03266
33ArborIT OÜ66-56.9%27.3%74.2%98.5%89.4%0.0182
34www.baltifonolukk.ee66+13.8%93.0%33.8%92.4%57.7%0.03155
35www.puurits.ee40+48.1%21.9%14.6%95.0%85.4%061
36WordPress WebArt38-44.1%5.1%71.8%100.0%100.0%039
37UusWeb35+75.0%17.1%48.6%100.0%85.7%048
38Põrandaküte.ee Infoportaal31-6.1%97.0%39.4%96.8%75.8%0.0459
39BRN Veebilahendused29+7.4%6.9%48.3%100.0%100.0%029
40Jux27+17.4%57.1%46.4%92.6%64.3%0.0757
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »