Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
721www.puurits.ee11-42.1%66.7%50.0%100.0%58.3%0.0118
722veebiaken.ee11-42.1%18.2%45.5%100.0%27.3%019
723Stassi suvelaager110.0%92.9%50.0%100.0%64.3%0.0518
724www.lemmikud.ee11-56.0%100.0%50.0%100.0%41.7%0.0440
725www.rate.ee11-42.1%0.0%9.1%90.9%63.6%0.2325
726Maris Heinaru11+83.3%9.1%18.2%100.0%81.8%0.0615
727Al Mare Tervis10-9.1%91.7%91.7%80.0%58.3%0.0621
728Salveesia10-50.0%100.0%0.0%80.0%38.5%0.1934
729Vesiroosi Butiik10-37.5%100.0%36.4%90.0%36.4%0.1676
730Uusveeb100.0%91.7%8.3%90.0%58.3%0.4856
731Auna10-16.7%100.0%16.7%90.0%0.0%0.0356
732fotoprintimine.ee100.0%30.0%80.0%80.0%80.0%0.1518
733www.aurelia.ee10+25.0%72.7%9.1%90.0%45.5%0.0525
734wew.ee10+25.0%100.0%40.0%80.0%70.0%0.1228
735www.tourism.tallinn.ee10+11.1%61.1%11.1%40.0%44.4%0.1559
736www.katusepesu.eu10-37.5%70.0%40.0%90.0%40.0%0.1222
737http://www.seep.ee10+66.7%80.0%20.0%100.0%40.0%0.1731
738Silver.pri.ee9+125.0%100.0%0.0%88.9%100.0%09
739test.kalastusinfo.ee9+28.6%88.9%33.3%77.8%77.8%0.0222
740Gobotoru photography9-18.2%25.0%41.7%88.9%91.7%013
741SEPPS9+28.6%66.7%11.1%100.0%44.4%0.0227
742Automobiletrade249-35.7%30.0%20.0%88.9%60.0%0.1620
743Pistik.net RU9+50.0%72.7%27.3%66.7%72.7%0.0316
744mridala.blogspot.com9-25.0%77.8%11.1%100.0%100.0%09
745filmsmusic.blogspot.com/9+28.6%72.7%0.0%88.9%81.8%0.2823
746Lastekas.ee9-30.8%88.9%11.1%77.8%44.4%0.430
747E-rehvid.ee - 7rqe80.0%50.0%10.0%87.5%70.0%014
748Dermet8-27.3%75.0%62.5%87.5%62.5%0.1117
749Ekaubamaja248+100.0%41.7%41.7%87.5%66.7%0.4792
750All Web Site Data8-20.0%70.0%70.0%100.0%70.0%0.0620
751Abja Linavabrik80.0%75.0%12.5%100.0%62.5%0.1415
752utro.ee8-38.5%100.0%84.4%75.0%0.0%0.04281
753nonsense.ee8+14.3%25.0%25.0%100.0%100.0%08
754Kortsleht8+33.3%87.5%0.0%100.0%100.0%08
755Wipeco7-22.2%42.9%28.6%71.4%57.1%0.0211
756www.pyhaoru.ee7+133.3%80.0%40.0%100.0%80.0%0.0319
757Caotica.EU7-36.4%14.3%14.3%85.7%85.7%0.048
758AT B├╝roo O├ť7+250.0%100.0%0.0%85.7%62.5%0.4929
759Skatemag.ee7+16.7%57.1%0.0%100.0%100.0%07
760www.place.ee7-41.7%85.7%71.4%85.7%85.7%0.019
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗