Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Nami-nami95 831+3.1%92.3%74.3%37.7%75.3%0249 319
2EluLife20 863-33.3%90.5%84.4%28.9%84.5%051 095
3mariliisilover.com8 556+5.4%93.2%66.8%63.8%80.3%018 640
4kokkama.blogspot.com6 771+0.7%93.8%15.6%56.6%78.4%013 765
5Mika Tuupola3 373-3.0%0.1%7.5%92.0%77.3%06 092
6OOT-OOT Design Studio3 099+101.2%86.2%36.4%86.9%27.1%014 928
7Fotojutud2 095-0.8%94.6%58.5%54.1%80.7%04 609
8kodukokad.ee/1 963+1.5%88.0%54.8%77.8%78.5%05 536
9Tervise ABC1 696+14.8%94.4%77.0%84.0%2.6%04 986
10Kaju K├Â├Âk1 559-4.8%90.5%67.7%75.9%1.4%06 024
11metshein.com1 414-3.2%98.0%12.2%80.4%45.0%08 747
12blog.ut.ee1 374+5.8%14.8%43.9%95.5%89.4%01 738
13www.tsitaat.com1 256+20.9%91.7%52.2%86.1%49.5%06 628
14innojairja.blogspot.com/1 254+0.5%80.5%11.2%62.5%91.9%02 458
15Femini996+9.9%86.8%70.5%83.2%73.8%01 994
16www.belbin.ee756+129.1%94.7%54.6%92.6%79.3%01 377
17www.heamaitse.ee690+11.5%91.6%57.2%88.7%80.8%01 107
18Meestekuu653-5.9%93.9%59.4%91.4%11.5%01 466
19Vanglaplaneet512-10.0%85.7%58.6%83.0%76.7%01 217
20www.krishaamer.com506+19.9%0.7%36.8%98.2%90.4%0628
21Nipila.ee t├Â├Âelublogi4620.0%81.9%40.0%94.4%78.5%0723
22Wildberry438+6.8%78.2%63.2%91.3%47.4%0.012 295
23www.five.ee407+131.2%86.7%61.1%97.8%87.8%0540
24YU Magazine340-16.3%90.8%55.6%95.0%84.6%0470
25kassid.ee305+24.0%83.2%55.0%93.1%76.1%0520
26Sel aastal teen j├Áulukingid...277+6.9%97.3%99.1%85.6%74.6%0695
27www.akupunktuur.eu227-15.6%90.4%53.0%88.5%48.0%0.01776
28Mereblog225+6.1%77.6%35.9%91.1%75.1%0296
29Sinulaps.com219+17.1%66.2%18.4%95.9%53.6%0479
30Iluexpress185+11.4%89.2%50.7%88.6%0.0%0708
31Aarne ajaveeb161-3.6%94.6%33.5%94.4%80.8%0222
32Madis Mark156+3.3%36.2%66.1%94.9%84.7%0.01240
33Autoblogi.ee109-45.5%86.2%48.0%88.1%74.8%0.01244
34Brenafitness85+41.7%87.5%45.5%90.6%63.6%0.05245
35www.koduring.ee/82-19.6%90.5%47.6%95.1%70.2%0.01157
36Heegeldab79+3.9%27.7%14.9%87.3%85.1%0.01160
37vello42.com75-21.1%80.8%42.3%94.7%67.9%0.01189
38Andrus Purde ajaveeb72-5.3%34.2%25.0%91.7%80.3%0.01107
39Lepaka pildid64+42.2%78.3%49.3%87.5%7.4%0.03539
40Piltnik24.ee60+39.5%88.2%38.2%93.3%59.2%0.02153
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗