Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
161www.koduring.ee/102-15.7%92.5%45.3%96.1%79.2%0192
162Aiaehitus102+2.0%93.8%29.2%90.2%42.5%0.02339
163DRKD Arvutiparandus1010.0%95.0%45.4%92.1%29.4%0.01332
164Metroprint100-2.0%77.6%29.3%77.0%45.7%0.01382
165Ecodrive Eesti99+30.3%90.9%58.2%92.9%73.6%0.02214
166Bustrip bussireisid97+86.5%86.0%63.2%83.5%79.8%0.01145
167All Web Site Data95-3.1%87.3%57.1%84.2%36.5%0.02365
168www.parnu-airport.ee92-37.0%61.4%19.8%92.4%36.6%0.02343
169paadilaenutus.eu92-25.8%90.7%49.1%87.0%45.4%0.01275
170www.ehituskaubandus.ee910.0%91.0%38.0%86.8%54.0%0.02269
171KuMa Wood O├ť90-24.4%93.5%33.3%84.4%40.7%0.02335
172Modulton89-11.0%89.8%49.0%79.8%36.7%0.02348
173Spordihai.ee88+39.7%78.0%40.7%98.9%81.3%0.01142
174Reval Kivi O├ť86+1.2%91.5%43.4%88.4%39.6%0.04438
175ezma.ee86-10.4%76.9%41.4%91.9%80.8%0.01189
176V├Ąrvitud voodrilaud86-1.1%95.6%45.6%95.3%71.1%0.01162
177lemur (uus)85+9.0%79.8%46.8%97.6%47.9%0.02217
178www.ehitatargalt.ee85-32.0%92.6%36.8%91.8%40.0%0.03207
179Salong Puukoi840.0%87.5%42.7%83.3%45.8%0.03278
1802016.07.06 - Alimendid.ee83+16.9%83.9%42.5%95.2%69.0%0.02163
181Ferrum Fabrica O├ť82+2.5%89.9%52.8%86.6%39.3%0.01288
182F├╝sioterapeut Priit Teniste820.0%80.0%41.8%90.2%61.5%0.01167
183Sits&Sats moet├Ąika82-2.4%84.9%61.6%85.4%41.9%0.01341
184Ettev├Átlusportaal www.hakka...77-2.5%93.3%38.2%94.8%68.5%0.02158
185Bennetpuit73-21.5%78.0%26.4%89.0%35.2%0.01327
186Tomilona OU72+132.3%96.3%67.9%98.6%54.3%0.03297
187I.V.A. Leon69-13.8%87.3%27.9%91.3%57.0%0.03226
188Linser Baltic O├ť66-12.0%87.3%40.5%89.4%69.6%0.02148
189www.brightspark.ee62+6.9%81.5%19.8%74.2%35.8%0.03255
190Savimees Osa├╝hing61-19.7%88.3%55.8%91.8%59.7%0.02180
191Saunamehed61+13.0%78.5%36.9%91.8%60.0%0.02134
192kinnisvaraspetsialist.ee60-1.6%83.3%53.0%98.3%78.8%0.01103
193Proyard Piirdeaiad ja haljas...60+11.1%95.3%25.0%93.3%48.4%0.03156
194www.siidisukk.ee60+22.4%90.4%9.6%80.0%37.0%0.04390
195baliandbeauty.com57-54.4%84.1%65.2%78.9%47.8%0.04591
196meisterplaatimine o├╝57+50.0%91.3%59.4%96.5%82.6%0.0287
197Translation services AD 3DOORS57+185.0%33.9%40.7%96.5%74.6%0.0294
198www.laenuportaal.ee57+23.9%98.0%86.1%63.2%47.7%0.021 506
199reno.ee54-11.5%88.1%19.4%90.7%41.8%0.04177
200veskagrill540.0%98.2%61.4%100.0%33.3%0.03166
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗