Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Antrotsenter416+39.6%96.9%56.3%73.6%69.2%01 014
2ArborIT O├ť80.0%87.5%25.0%100.0%87.5%0.3710
3autostat96-12.7%33.0%57.5%94.8%83.0%0.01159
4Avaliku S├Ána N├Áukogu21-46.2%95.8%20.8%90.5%70.8%0.0751
5BRN Veebilahendused23+27.8%65.2%26.1%95.7%65.2%0.0554
6Caotica.EE12+20.0%78.6%50.0%100.0%78.6%018
7Caotica.EU17+183.3%22.2%5.6%100.0%33.3%0.0974
8Companion62-31.1%85.9%21.1%85.5%45.1%0.06164
9DigiArt7-53.3%87.5%0.0%100.0%87.5%0.429
10EGO Shorten URL2 062+43.1%84.4%75.2%88.1%89.3%02 909
11eKontor.ee11+450.0%58.3%0.0%90.9%91.7%015
12ELIIS8 615+31.4%99.0%39.9%29.3%0.2%0409 602
13elron.ee82 671-1.4%94.8%74.2%40.6%76.8%0240 306
14emateab.ee625-0.6%92.5%37.8%92.3%74.9%01 153
15ESBL2 165+6.8%91.5%41.9%75.1%68.5%08 433
16Estonian Tour 134-5.6%86.8%56.3%60.4%53.4%0351
17Europabus23-11.5%62.5%3.1%91.3%68.8%045
18EYTK138+25.5%85.1%59.1%97.8%79.2%0268
19Fiiberplast47+17.5%86.3%31.4%93.6%0.0%0.04376
20HELK (uus)81-32.5%85.4%47.9%87.7%57.3%0.03410
21http://rahagramm.blogspot.com/4+33.3%75.0%0.0%100.0%100.0%04
22Hupoteeklaen - Laen Kinnisva...339-37.3%89.3%74.9%89.4%68.7%0655
23Infojuht876+9.0%89.0%22.5%95.1%80.8%01 854
24Jux15+7.1%94.1%35.3%100.0%58.8%0.1341
25Kandideeri.ee t├Â├Âportaal C...8 094-14.7%78.8%68.5%70.2%0.8%045 755
26kehadiagnostika.blogspot.com/30.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
27Kiften5+25.0%0.0%0.0%100.0%100.0%05
28Korteri├╝histu Abi147-4.5%94.1%28.6%74.8%51.2%0.01743
29krav maga126+23.5%91.7%61.1%88.1%46.5%0.02510
30Kuhuminnalastega.ee3 675-6.8%96.1%75.1%81.7%50.0%014 457
31kultuuriaken.tartu.ee4 485-48.0%95.7%50.8%53.1%34.9%017 611
32LeiaLaen.ee Kiirlaen10-28.6%33.3%41.7%100.0%83.3%014
33Lepmets & N├Áges Law Firm159+17.8%86.8%40.1%95.6%67.1%0311
34MAAK├ťTE.INFO Portaal222+3.3%81.3%42.7%89.2%64.8%0.01566
35meediapank.ee1 368-3.0%90.3%43.2%87.9%87.2%01 858
36online broneering49+16.7%94.4%51.4%75.5%43.1%0.28520
37P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal58+3.6%90.5%42.9%94.8%73.0%0.01106
38pere-eelarve.eu41+7.9%93.6%29.1%68.3%18.2%0.051 167
39Pet & Travels4+100.0%0.0%66.7%75.0%100.0%06
40P├Árandak├╝te.ee Infoportaal27+3.8%87.1%54.8%100.0%77.4%0.0144
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗