Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641www.selver.ee46 939-12.6%91.5%57.4%52.7%41.3%0344 292
642muhkinvest27-12.9%85.7%11.4%81.5%57.1%0.0771
643Unistuste Kook296-12.9%93.7%62.2%75.3%39.5%0.012 854
644Osalusveeb141-13.0%81.7%40.1%97.9%88.0%0205
645Puugiinfo.ee112-13.2%91.0%1.5%75.0%25.6%0.03645
646www.kava.ee96 157-13.2%94.3%57.1%29.9%44.7%01 194 587
647Rosenvald.com151-13.2%83.0%40.4%89.4%51.5%0.01375
648All Web Site Data65-13.3%91.5%45.1%95.4%57.7%0.04189
649Andrus Purde ajaveeb78-13.3%21.6%19.6%85.9%79.4%0.02153
650www.headiil.ee543-13.4%90.3%52.8%80.3%59.3%01 668
651EE - Svea.com115-13.5%100.0%30.5%85.2%43.7%0.01392
652www.virumaa.info25-13.8%92.9%39.3%96.0%64.3%0.143
653Uued Uudised32 511-13.8%88.0%59.4%31.2%59.0%0251 020
654www.autokoolhaja.ee335-13.9%90.6%51.5%71.6%62.8%01 216
655Meremehe infoleht4 478-14.1%98.2%58.9%46.6%52.4%018 770
656www.carplanner.eu399-14.2%78.8%56.4%79.7%50.8%0.012 649
657Revinek6-14.3%77.8%11.1%100.0%55.6%0.0818
658Henrik Roonemaa ajaveeb6-14.3%100.0%0.0%100.0%100.0%06
659All Web Site Data72-14.3%89.9%61.5%79.2%31.2%0.02292
660www.sandauto.ee174-14.3%70.6%47.5%86.2%39.2%0.01658
661basket.ee5 506-14.5%90.5%53.5%50.9%48.4%040 468
662www.nommeraadio.ee998-14.5%86.0%56.4%46.2%62.3%04 334
663DKHOBBYCARDS63-14.9%83.3%64.4%77.8%46.7%0.04492
664Kivitom414-15.2%94.3%53.1%78.3%65.4%01 228
665Crime Factory597-15.3%89.9%28.0%49.4%54.0%09 657
666Korteri├╝histu Abi341-15.4%94.9%38.0%80.4%69.5%01 178
667Laadad.ee1 325-15.5%97.3%60.6%70.6%63.0%02 700
668interflux.ee32-15.8%0.0%28.9%87.5%71.1%0.0495
669Starpluss64-15.8%95.7%44.3%93.8%57.1%0.02166
670tuuleenergia.ee298-15.8%73.2%27.0%85.6%69.2%0.01643
671Eesti Raadiod215-16.0%87.0%32.1%73.0%86.6%0340
672Lepmets & N├Áges Law Firm110-16.0%91.9%41.1%88.2%66.9%0.01234
673Tulumaks All Data256-16.1%94.6%44.3%77.0%26.5%0.01603
674VLND57-16.2%75.0%63.3%96.5%55.0%0.01105
675Bryton134-16.2%0.7%58.0%95.5%67.8%0.01240
676Teine Maailmas├Áda41-16.3%95.6%44.4%87.8%75.6%0.0192
677www.cvok.ee289-16.5%55.0%39.4%95.8%82.2%0465
678Piltnik24.ee40-16.7%88.0%48.0%95.0%80.0%0.0279
679MH massaa┼ż10-16.7%76.9%69.2%70.0%38.5%0.0637
680HELK55-16.7%93.9%31.8%80.0%53.0%0.03180
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗