Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641muhkinvest27-12.9%85.7%11.4%81.5%57.1%0.0771
642Unistuste Kook296-12.9%93.7%62.2%75.3%39.5%0.012 854
643Osalusveeb141-13.0%81.7%40.1%97.9%88.0%0205
644Puugiinfo.ee112-13.2%91.0%1.5%75.0%25.6%0.03645
645www.kava.ee96 157-13.2%94.3%57.1%29.9%44.7%01 194 587
646Rosenvald.com151-13.2%83.0%40.4%89.4%51.5%0.01375
647All Web Site Data65-13.3%91.5%45.1%95.4%57.7%0.04189
648Andrus Purde ajaveeb78-13.3%21.6%19.6%85.9%79.4%0.02153
649www.headiil.ee543-13.4%90.3%52.8%80.3%59.3%01 668
650EE - Svea.com115-13.5%100.0%30.5%85.2%43.7%0.01392
651www.virumaa.info25-13.8%92.9%39.3%96.0%64.3%0.143
652Uued Uudised32 511-13.8%88.0%59.4%31.2%59.0%0251 020
653www.autokoolhaja.ee335-13.9%90.6%51.5%71.6%62.8%01 216
654Meremehe infoleht4 478-14.1%98.2%58.9%46.6%52.4%018 770
655www.carplanner.eu399-14.2%78.8%56.4%79.7%50.8%0.012 649
656Revinek6-14.3%77.8%11.1%100.0%55.6%0.0818
657Henrik Roonemaa ajaveeb6-14.3%100.0%0.0%100.0%100.0%06
658All Web Site Data72-14.3%89.9%61.5%79.2%31.2%0.02292
659www.sandauto.ee174-14.3%70.6%47.5%86.2%39.2%0.01658
660basket.ee5 506-14.5%90.5%53.5%50.9%48.4%040 468
661www.nommeraadio.ee998-14.5%86.0%56.4%46.2%62.3%04 334
662DKHOBBYCARDS63-14.9%83.3%64.4%77.8%46.7%0.04492
663Kivitom414-15.2%94.3%53.1%78.3%65.4%01 228
664Crime Factory597-15.3%89.9%28.0%49.4%54.0%09 657
665Korteri├╝histu Abi341-15.4%94.9%38.0%80.4%69.5%01 178
666Laadad.ee1 325-15.5%97.3%60.6%70.6%63.0%02 700
667interflux.ee32-15.8%0.0%28.9%87.5%71.1%0.0495
668Starpluss64-15.8%95.7%44.3%93.8%57.1%0.02166
669tuuleenergia.ee298-15.8%73.2%27.0%85.6%69.2%0.01643
670Eesti Raadiod215-16.0%87.0%32.1%73.0%86.6%0340
671Lepmets & N├Áges Law Firm110-16.0%91.9%41.1%88.2%66.9%0.01234
672Tulumaks All Data256-16.1%94.6%44.3%77.0%26.5%0.01603
673VLND57-16.2%75.0%63.3%96.5%55.0%0.01105
674Bryton134-16.2%0.7%58.0%95.5%67.8%0.01240
675Teine Maailmas├Áda41-16.3%95.6%44.4%87.8%75.6%0.0192
676www.cvok.ee289-16.5%55.0%39.4%95.8%82.2%0465
677Piltnik24.ee40-16.7%88.0%48.0%95.0%80.0%0.0279
678MH massaa┼ż10-16.7%76.9%69.2%70.0%38.5%0.0637
679Esitex-K O├ť5-16.7%100.0%12.5%40.0%25.0%0.1438
680HELK55-16.7%93.9%31.8%80.0%53.0%0.03180
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗