Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641Unistuste Kook296-12.9%93.7%62.2%75.3%39.5%0.012 854
642Osalusveeb141-13.0%81.7%40.1%97.9%88.0%0205
643Puugiinfo.ee112-13.2%91.0%1.5%75.0%25.6%0.03645
644www.kava.ee96 157-13.2%94.3%57.1%29.9%44.7%01 194 587
645Rosenvald.com151-13.2%83.0%40.4%89.4%51.5%0.01375
646All Web Site Data65-13.3%91.5%45.1%95.4%57.7%0.04189
647Andrus Purde ajaveeb78-13.3%21.6%19.6%85.9%79.4%0.02153
648www.headiil.ee543-13.4%90.3%52.8%80.3%59.3%01 668
649EE - Svea.com115-13.5%100.0%30.5%85.2%43.7%0.01392
650www.virumaa.info25-13.8%92.9%39.3%96.0%64.3%0.143
651Uued Uudised32 511-13.8%88.0%59.4%31.2%59.0%0251 020
652www.autokoolhaja.ee335-13.9%90.6%51.5%71.6%62.8%01 216
653Meremehe infoleht4 478-14.1%98.2%58.9%46.6%52.4%018 770
654www.carplanner.eu399-14.2%78.8%56.4%79.7%50.8%0.012 649
655All Web Site Data72-14.3%89.9%61.5%79.2%31.2%0.02292
656Revinek6-14.3%77.8%11.1%100.0%55.6%0.0818
657Henrik Roonemaa ajaveeb6-14.3%100.0%0.0%100.0%100.0%06
658www.sandauto.ee174-14.3%70.6%47.5%86.2%39.2%0.01658
659basket.ee5 506-14.5%90.5%53.5%50.9%48.4%040 468
660www.nommeraadio.ee998-14.5%86.0%56.4%46.2%62.3%04 334
661DKHOBBYCARDS63-14.9%83.3%64.4%77.8%46.7%0.04492
662Kivitom414-15.2%94.3%53.1%78.3%65.4%01 228
663Crime Factory597-15.3%89.9%28.0%49.4%54.0%09 657
664Korteri├╝histu Abi341-15.4%94.9%38.0%80.4%69.5%01 178
665Laadad.ee1 325-15.5%97.3%60.6%70.6%63.0%02 700
666Starpluss64-15.8%95.7%44.3%93.8%57.1%0.02166
667interflux.ee32-15.8%0.0%28.9%87.5%71.1%0.0495
668tuuleenergia.ee298-15.8%73.2%27.0%85.6%69.2%0.01643
669Eesti Raadiod215-16.0%87.0%32.1%73.0%86.6%0340
670Lepmets & N├Áges Law Firm110-16.0%91.9%41.1%88.2%66.9%0.01234
671Tulumaks All Data256-16.1%94.6%44.3%77.0%26.5%0.01603
672VLND57-16.2%75.0%63.3%96.5%55.0%0.01105
673Bryton (uus)134-16.2%0.7%58.0%95.5%67.8%0.01240
674Teine Maailmas├Áda41-16.3%95.6%44.4%87.8%75.6%0.0192
675www.cvok.ee289-16.5%55.0%39.4%95.8%82.2%0465
676klassileht.ee70-16.7%88.6%44.3%95.7%83.5%0.01102
677MH massaa┼ż10-16.7%76.9%69.2%70.0%38.5%0.0637
678Ohtlike puude langetamine ja...220-16.7%91.7%62.7%76.4%70.3%0546
679Esitex-K O├ť5-16.7%100.0%12.5%40.0%25.0%0.1438
680Piltnik24.ee40-16.7%88.0%48.0%95.0%80.0%0.0279
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗