Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641www.kava.ee96 157-13.2%94.3%57.1%29.9%44.7%01 194 587
642Rosenvald.com151-13.2%83.0%40.4%89.4%51.5%0.01375
643All Web Site Data65-13.3%91.5%45.1%95.4%57.7%0.04189
644Andrus Purde ajaveeb78-13.3%21.6%19.6%85.9%79.4%0.02153
645www.headiil.ee543-13.4%90.3%52.8%80.3%59.3%01 668
646EE - Svea.com115-13.5%100.0%30.5%85.2%43.7%0.01392
647www.virumaa.info25-13.8%92.9%39.3%96.0%64.3%0.143
648Uued Uudised32 511-13.8%88.0%59.4%31.2%59.0%0251 020
649www.autokoolhaja.ee335-13.9%90.6%51.5%71.6%62.8%01 216
650Meremehe infoleht4 478-14.1%98.2%58.9%46.6%52.4%018 770
651www.carplanner.eu399-14.2%78.8%56.4%79.7%50.8%0.012 649
652www.sandauto.ee174-14.3%70.6%47.5%86.2%39.2%0.01658
653Revinek6-14.3%77.8%11.1%100.0%55.6%0.0818
654Henrik Roonemaa ajaveeb6-14.3%100.0%0.0%100.0%100.0%06
655All Web Site Data72-14.3%89.9%61.5%79.2%31.2%0.02292
656basket.ee5 506-14.5%90.5%53.5%50.9%48.4%040 468
657www.nommeraadio.ee998-14.5%86.0%56.4%46.2%62.3%04 334
658DKHOBBYCARDS63-14.9%83.3%64.4%77.8%46.7%0.04492
659Kivitom414-15.2%94.3%53.1%78.3%65.4%01 228
660Crime Factory597-15.3%89.9%28.0%49.4%54.0%09 657
661Korteri├╝histu Abi341-15.4%94.9%38.0%80.4%69.5%01 178
662Laadad.ee1 325-15.5%97.3%60.6%70.6%63.0%02 700
663interflux.ee32-15.8%0.0%28.9%87.5%71.1%0.0495
664Starpluss64-15.8%95.7%44.3%93.8%57.1%0.02166
665tuuleenergia.ee298-15.8%73.2%27.0%85.6%69.2%0.01643
666Eesti Raadiod215-16.0%87.0%32.1%73.0%86.6%0340
667Lepmets & N├Áges Law Firm110-16.0%91.9%41.1%88.2%66.9%0.01234
668Tulumaks All Data256-16.1%94.6%44.3%77.0%26.5%0.01603
669VLND57-16.2%75.0%63.3%96.5%55.0%0.01105
670Bryton134-16.2%0.7%58.0%95.5%67.8%0.01240
671Teine Maailmas├Áda41-16.3%95.6%44.4%87.8%75.6%0.0192
672www.cvok.ee289-16.5%55.0%39.4%95.8%82.2%0465
673Ohtlike puude langetamine ja...220-16.7%91.7%62.7%76.4%70.3%0546
674klassileht.ee70-16.7%88.6%44.3%95.7%83.5%0.01102
675MH massaa┼ż10-16.7%76.9%69.2%70.0%38.5%0.0637
676CitoMed O├ť10-16.7%80.0%20.0%90.0%60.0%0.0534
677Piltnik24.ee40-16.7%88.0%48.0%95.0%80.0%0.0279
678www.primera.ee5-16.7%80.0%40.0%100.0%100.0%05
679Esitex-K O├ť5-16.7%100.0%12.5%40.0%25.0%0.1438
680M├Â├Âbliparandus5-16.7%100.0%20.0%80.0%60.0%0.113
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗