Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641navicup.com7-12.5%87.5%62.5%100.0%75.0%0.1211
642www.qualityprint.ee182-12.5%89.8%23.7%73.6%32.2%0.022 533
643www.selver.ee46 939-12.6%91.5%57.4%52.7%41.3%0344 292
644muhkinvest27-12.9%85.7%11.4%81.5%57.1%0.0771
645Unistuste Kook296-12.9%93.7%62.2%75.3%39.5%0.012 854
646Osalusveeb141-13.0%81.7%40.1%97.9%88.0%0205
647Puugiinfo.ee112-13.2%91.0%1.5%75.0%25.6%0.03645
648www.kava.ee96 157-13.2%94.3%57.1%29.9%44.7%01 194 587
649Rosenvald.com151-13.2%83.0%40.4%89.4%51.5%0.01375
650Andrus Purde ajaveeb78-13.3%21.6%19.6%85.9%79.4%0.02153
651All Web Site Data65-13.3%91.5%45.1%95.4%57.7%0.04189
652www.headiil.ee543-13.4%90.3%52.8%80.3%59.3%01 668
653EE - Svea.com115-13.5%100.0%30.5%85.2%43.7%0.01392
654www.virumaa.info25-13.8%92.9%39.3%96.0%64.3%0.143
655Uued Uudised32 511-13.8%88.0%59.4%31.2%59.0%0251 020
656www.autokoolhaja.ee335-13.9%90.6%51.5%71.6%62.8%01 216
657Meremehe infoleht4 478-14.1%98.2%58.9%46.6%52.4%018 770
658www.carplanner.eu399-14.2%78.8%56.4%79.7%50.8%0.012 649
659Revinek6-14.3%77.8%11.1%100.0%55.6%0.0818
660Henrik Roonemaa ajaveeb6-14.3%100.0%0.0%100.0%100.0%06
661All Web Site Data72-14.3%89.9%61.5%79.2%31.2%0.02292
662www.sandauto.ee174-14.3%70.6%47.5%86.2%39.2%0.01658
663basket.ee5 506-14.5%90.5%53.5%50.9%48.4%040 468
664www.nommeraadio.ee998-14.5%86.0%56.4%46.2%62.3%04 334
665DKHOBBYCARDS63-14.9%83.3%64.4%77.8%46.7%0.04492
666Kivitom414-15.2%94.3%53.1%78.3%65.4%01 228
667Crime Factory597-15.3%89.9%28.0%49.4%54.0%09 657
668Korteri├╝histu Abi341-15.4%94.9%38.0%80.4%69.5%01 178
669Laadad.ee1 325-15.5%97.3%60.6%70.6%63.0%02 700
670Starpluss64-15.8%95.7%44.3%93.8%57.1%0.02166
671interflux.ee32-15.8%0.0%28.9%87.5%71.1%0.0495
672tuuleenergia.ee298-15.8%73.2%27.0%85.6%69.2%0.01643
673Eesti Raadiod215-16.0%87.0%32.1%73.0%86.6%0340
674Lepmets & N├Áges Law Firm110-16.0%91.9%41.1%88.2%66.9%0.01234
675Tulumaks All Data256-16.1%94.6%44.3%77.0%26.5%0.01603
676VLND57-16.2%75.0%63.3%96.5%55.0%0.01105
677Bryton134-16.2%0.7%58.0%95.5%67.8%0.01240
678Teine Maailmas├Áda41-16.3%95.6%44.4%87.8%75.6%0.0192
679www.cvok.ee289-16.5%55.0%39.4%95.8%82.2%0465
680HELK55-16.7%93.9%31.8%80.0%53.0%0.03180
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗