Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641Puugiinfo.ee112-13.2%91.0%1.5%75.0%25.6%0.03645
642www.kava.ee96 157-13.2%94.3%57.1%29.9%44.7%01 194 587
643Rosenvald.com151-13.2%83.0%40.4%89.4%51.5%0.01375
644All Web Site Data65-13.3%91.5%45.1%95.4%57.7%0.04189
645Andrus Purde ajaveeb78-13.3%21.6%19.6%85.9%79.4%0.02153
646www.headiil.ee543-13.4%90.3%52.8%80.3%59.3%01 668
647EE - Svea.com115-13.5%100.0%30.5%85.2%43.7%0.01392
648www.virumaa.info25-13.8%92.9%39.3%96.0%64.3%0.143
649Uued Uudised32 511-13.8%88.0%59.4%31.2%59.0%0251 020
650www.autokoolhaja.ee335-13.9%90.6%51.5%71.6%62.8%01 216
651Meremehe infoleht4 478-14.1%98.2%58.9%46.6%52.4%018 770
652www.carplanner.eu399-14.2%78.8%56.4%79.7%50.8%0.012 649
653Revinek6-14.3%77.8%11.1%100.0%55.6%0.0818
654Henrik Roonemaa ajaveeb6-14.3%100.0%0.0%100.0%100.0%06
655www.sandauto.ee174-14.3%70.6%47.5%86.2%39.2%0.01658
656All Web Site Data72-14.3%89.9%61.5%79.2%31.2%0.02292
657basket.ee5 506-14.5%90.5%53.5%50.9%48.4%040 468
658www.nommeraadio.ee998-14.5%86.0%56.4%46.2%62.3%04 334
659DKHOBBYCARDS63-14.9%83.3%64.4%77.8%46.7%0.04492
660Kivitom414-15.2%94.3%53.1%78.3%65.4%01 228
661Crime Factory597-15.3%89.9%28.0%49.4%54.0%09 657
662Korteri├╝histu Abi341-15.4%94.9%38.0%80.4%69.5%01 178
663Laadad.ee1 325-15.5%97.3%60.6%70.6%63.0%02 700
664Starpluss64-15.8%95.7%44.3%93.8%57.1%0.02166
665interflux.ee32-15.8%0.0%28.9%87.5%71.1%0.0495
666tuuleenergia.ee298-15.8%73.2%27.0%85.6%69.2%0.01643
667Eesti Raadiod215-16.0%87.0%32.1%73.0%86.6%0340
668Lepmets & N├Áges Law Firm110-16.0%91.9%41.1%88.2%66.9%0.01234
669Tulumaks All Data256-16.1%94.6%44.3%77.0%26.5%0.01603
670VLND57-16.2%75.0%63.3%96.5%55.0%0.01105
671Bryton134-16.2%0.7%58.0%95.5%67.8%0.01240
672Teine Maailmas├Áda41-16.3%95.6%44.4%87.8%75.6%0.0192
673www.cvok.ee289-16.5%55.0%39.4%95.8%82.2%0465
674Piltnik24.ee40-16.7%88.0%48.0%95.0%80.0%0.0279
675CitoMed O├ť10-16.7%80.0%20.0%90.0%60.0%0.0534
676Ohtlike puude langetamine ja...220-16.7%91.7%62.7%76.4%70.3%0546
677Esitex-K O├ť5-16.7%100.0%12.5%40.0%25.0%0.1438
678HELK55-16.7%93.9%31.8%80.0%53.0%0.03180
679www.primera.ee5-16.7%80.0%40.0%100.0%100.0%05
680M├Â├Âbliparandus5-16.7%100.0%20.0%80.0%60.0%0.113
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗