Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641Get Dressed 1 524-12.4%91.0%71.5%72.1%40.7%07 772
6421 878-12.4%92.5%55.3%62.5%76.3%04 792
643navicup.com7-12.5%87.5%62.5%100.0%75.0%0.1211
644www.qualityprint.ee182-12.5%89.8%23.7%73.6%32.2%0.022 533
645www.selver.ee46 939-12.6%91.5%57.4%52.7%41.3%0344 292
646muhkinvest27-12.9%85.7%11.4%81.5%57.1%0.0771
647Unistuste Kook296-12.9%93.7%62.2%75.3%39.5%0.012 854
648Osalusveeb141-13.0%81.7%40.1%97.9%88.0%0205
649Puugiinfo.ee112-13.2%91.0%1.5%75.0%25.6%0.03645
650www.kava.ee96 157-13.2%94.3%57.1%29.9%44.7%01 194 587
651Rosenvald.com151-13.2%83.0%40.4%89.4%51.5%0.01375
652All Web Site Data65-13.3%91.5%45.1%95.4%57.7%0.04189
653Andrus Purde ajaveeb78-13.3%21.6%19.6%85.9%79.4%0.02153
654www.headiil.ee543-13.4%90.3%52.8%80.3%59.3%01 668
655EE - Svea.com115-13.5%100.0%30.5%85.2%43.7%0.01392
656www.virumaa.info25-13.8%92.9%39.3%96.0%64.3%0.143
657Uued Uudised32 511-13.8%88.0%59.4%31.2%59.0%0251 020
658www.autokoolhaja.ee335-13.9%90.6%51.5%71.6%62.8%01 216
659Meremehe infoleht4 478-14.1%98.2%58.9%46.6%52.4%018 770
660www.carplanner.eu399-14.2%78.8%56.4%79.7%50.8%0.012 649
661All Web Site Data72-14.3%89.9%61.5%79.2%31.2%0.02292
662www.sandauto.ee174-14.3%70.6%47.5%86.2%39.2%0.01658
663Revinek6-14.3%77.8%11.1%100.0%55.6%0.0818
664Henrik Roonemaa ajaveeb6-14.3%100.0%0.0%100.0%100.0%06
665basket.ee5 506-14.5%90.5%53.5%50.9%48.4%040 468
666www.nommeraadio.ee998-14.5%86.0%56.4%46.2%62.3%04 334
667DKHOBBYCARDS63-14.9%83.3%64.4%77.8%46.7%0.04492
668Kivitom414-15.2%94.3%53.1%78.3%65.4%01 228
669Crime Factory597-15.3%89.9%28.0%49.4%54.0%09 657
670Korteri├╝histu Abi341-15.4%94.9%38.0%80.4%69.5%01 178
671Laadad.ee1 325-15.5%97.3%60.6%70.6%63.0%02 700
672Starpluss64-15.8%95.7%44.3%93.8%57.1%0.02166
673interflux.ee32-15.8%0.0%28.9%87.5%71.1%0.0495
674tuuleenergia.ee298-15.8%73.2%27.0%85.6%69.2%0.01643
675Eesti Raadiod215-16.0%87.0%32.1%73.0%86.6%0340
676Lepmets & N├Áges Law Firm110-16.0%91.9%41.1%88.2%66.9%0.01234
677Tulumaks All Data256-16.1%94.6%44.3%77.0%26.5%0.01603
678VLND57-16.2%75.0%63.3%96.5%55.0%0.01105
679Bryton134-16.2%0.7%58.0%95.5%67.8%0.01240
680Teine Maailmas├Áda41-16.3%95.6%44.4%87.8%75.6%0.0192
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗