Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1EGO Shorten URL375+1873.7%84.6%60.5%99.7%55.3%0.011 557
2Kohaliku Info Keskus36+500.0%95.2%26.2%91.7%76.2%063
3WRC Ralliportaal.ee470+452.9%88.7%65.7%96.6%67.3%01 240
4www.fixusmustamae.ee34+385.7%100.0%22.2%61.8%91.7%040
5www.proxmaster.ee17+325.0%47.1%23.5%100.0%82.4%0.0224
6Naistesebija ajaveeb4+300.0%100.0%25.0%100.0%50.0%0.069
7Skatemag.ee16+300.0%50.0%25.0%100.0%93.8%018
8Things I almost remember4+300.0%75.0%0.0%100.0%75.0%0.026
9Vannisalong14+250.0%93.3%20.0%92.9%40.0%0.1254
10DJstore.ee DJ tehnika pood37+236.4%27.0%27.0%100.0%89.2%043
11SparkSync.net3+200.0%0.0%66.7%66.7%100.0%03
12M├Â├Âbliparandus6+200.0%83.3%16.7%100.0%66.7%0.0211
13Lasnam├Ąe.info3+200.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
14Soojapood784+187.2%93.2%66.2%81.2%46.4%03 121
15www.brightspark.ee83+176.7%54.8%17.9%95.2%50.0%0.02211
1612kuud.net11+175.0%46.1%7.7%90.9%100.0%013
17www.kaanon.ee1 209+171.1%89.9%70.7%91.4%77.7%02 076
18Estonian Tour 775+165.4%95.7%70.2%57.0%55.0%04 503
19Kortsleht13+160.0%92.3%23.1%100.0%100.0%013
20Abja Linavabrik18+157.1%50.0%16.7%100.0%77.8%0.0124
21LeiaLaen.ee Kiirlaen23+155.6%52.2%13.0%100.0%95.7%0.0124
22Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb5+150.0%66.7%0.0%100.0%100.0%06
23No1140+150.0%71.7%17.4%95.0%54.3%0.0397
24www.ametikool.ee5+150.0%100.0%60.0%100.0%60.0%0.048
25www.finewine.ee475+142.3%83.6%49.8%73.7%42.9%02 771
26http://www.seep.ee28+133.3%75.9%41.4%100.0%89.7%035
27Henrik Roonemaa ajaveeb7+133.3%100.0%0.0%100.0%100.0%07
28VICTA7+133.3%42.9%28.6%100.0%100.0%07
29www.pixmasoft.ee9+125.0%55.6%33.3%100.0%77.8%011
30online.basket.ee543+122.5%88.3%70.9%49.2%77.4%01 183
31koosolek.ee11+120.0%27.3%9.1%100.0%100.0%011
32Adore Bella naisteriided57+119.2%89.7%65.5%87.7%5.2%0.01273
33Madis Mark334+118.3%72.1%73.6%88.6%84.2%0558
34estoniancup.ee2 391+116.8%96.6%60.7%43.3%13.6%018 988
35Autotuba.ee19+111.1%95.7%56.5%78.9%82.6%0.0228
36www.salalux.ee166+107.5%61.0%21.5%95.2%63.8%0.01390
37ALIQ4+100.0%100.0%0.0%25.0%18.2%1.01331
38kunstitarbed.blogspot.com8+100.0%88.9%22.2%100.0%77.8%0.0719
39www.limpa.ru2+100.0%0.0%50.0%100.0%100.0%02
40Video TOP8+100.0%0.0%25.0%100.0%75.0%0.1512
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗