Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1DJstore.ee DJ tehnika pood9-75.7%44.4%55.6%100.0%88.9%010
2ClickerBuild3-50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
3Visa Transport O├ť22+29.4%80.0%48.0%100.0%60.0%0.0646
4SCS Profit3-40.0%33.3%0.0%100.0%100.0%03
5Ideelabor10-9.1%10.0%40.0%100.0%100.0%010
6M├Â├Âbliparandus2-66.7%0.0%0.0%100.0%100.0%02
7Anneli Ustav Photography40.0%50.0%50.0%100.0%50.0%0.211
8Astra Lastelaulud4+300.0%75.0%25.0%100.0%25.0%07
9Kingimaailm3-57.1%100.0%0.0%100.0%66.7%0.6626
10www.kolmekroniklubi.eu8+33.3%37.5%37.5%100.0%100.0%08
11www.pyhaoru.ee5+25.0%60.0%20.0%100.0%60.0%0.2411
12headisu.ee8+100.0%12.5%0.0%100.0%75.0%011
13iBrokers.ee2-80.0%0.0%50.0%100.0%50.0%03
14rolest.ee/36+100.0%87.2%0.0%100.0%38.5%0.03120
15A-Ehitus O├ť3+50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
16Sushi Koju50-20.6%88.7%69.8%100.0%79.2%0.01128
17www.aurelia.ee13+160.0%85.7%0.0%100.0%57.1%0.1133
18Kortsleht7+16.7%100.0%28.6%100.0%100.0%07
19Abja Linavabrik6-45.5%50.0%33.3%100.0%100.0%06
20inf.ee25-16.7%96.0%4.0%100.0%100.0%025
21Spordifoto34-20.9%83.3%44.4%100.0%91.7%044
22www.vpwebz.com3+200.0%66.7%33.3%100.0%100.0%03
23T├Álketee O├ť7+75.0%87.5%12.5%100.0%37.5%0.1716
24Ärikatel105+144.2%27.1%18.7%99.0%96.3%0114
25Stassi tantsustuudio65-3.0%25.8%37.9%98.5%84.8%078
26www.augustiunetus.ee71-23.7%91.8%52.0%97.2%69.9%0.01132
27Kristlik portaal Kaev98+21.0%68.9%36.9%96.9%88.3%0.01136
28ezma.ee85+129.7%34.8%19.1%96.5%84.3%0.01143
29Baila.ee27+8.0%78.1%75.0%96.3%59.4%0.0865
30www.muusikud.ee27+50.0%78.6%42.9%96.3%60.7%0.04106
31keskraamatukogu27+17.4%69.0%20.7%96.3%3.4%059
32www.veeohutus.ee624-29.7%88.3%77.2%95.8%79.5%01 105
33Stassi suvelaager45-11.8%15.6%31.1%95.6%91.1%049
34paadilaenutus.eu221+27.7%93.0%56.2%95.5%43.0%0.01642
35Starpluss85+60.4%47.3%30.1%95.3%62.4%0.02276
36Piltnik24.ee20-52.4%77.3%31.8%95.0%63.6%0.0228
37Konstanet Exhibition Space17-10.5%11.8%41.2%94.1%82.4%0.121
38teataja.ee90+30.4%87.9%17.6%93.3%89.0%0.01193
39Euroretke Foorum30+20.0%64.3%23.8%93.3%76.2%0.12170
40Arvutistuudio194-3.5%84.5%37.3%93.3%44.1%0.01527
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗