Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1online.basket.ee1 125+650.0%60.4%76.2%67.7%60.6%05 689
2M├Â├Âbliparandus6+500.0%50.0%66.7%100.0%66.7%0.1223
3www.kolmekroniklubi.eu6+500.0%100.0%0.0%100.0%83.3%0.1116
4Marmes Print57+470.0%90.5%55.6%89.5%41.3%0.03207
5DJstore.ee DJ tehnika pood37+208.3%21.6%16.2%100.0%97.3%038
6Sulane135+206.8%98.1%39.5%83.0%11.9%0.0611 979
7ClickerBuild6+200.0%50.0%10.0%83.3%10.0%0.2535
8J├Áel├Ąhtme Singel482+156.4%92.6%53.1%89.4%84.4%0704
9Bon Soya7+133.3%0.0%100.0%100.0%100.0%07
10Abja Linavabrik11+120.0%63.6%18.2%90.9%81.8%0.0820
11Taivo Aarna Photos98+104.2%74.8%65.8%76.5%63.4%0.01241
12Bustrip bussireisid154+102.6%93.5%57.6%85.7%82.4%0220
13Amesko.ee2+100.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
14ngo.ee64+82.9%72.7%50.0%59.4%87.9%0.0188
15Kehra Kogus75+78.6%76.0%39.6%90.7%86.5%0.01118
16Antrotsenter events369+78.3%65.2%55.8%79.1%55.1%01 007
17Skrivanek Baltic t├Álkeb├╝roo118+76.1%86.8%56.6%98.3%69.1%0.01286
18www.aurelia.ee5+66.7%80.0%0.0%100.0%20.0%0.1539
19MH massaa┼ż26+62.5%66.7%61.1%88.5%63.9%0.0282
20Autoblogi.ee44+51.7%87.2%21.3%100.0%91.5%0.0156
21Korteri├╝histu Abi517+50.7%94.1%35.4%84.7%63.6%01 659
22Sushi Koju63+50.0%81.9%72.2%96.8%66.7%0.02191
23iSMS66+43.5%98.0%44.0%87.9%48.0%0.03311
24Tartu Romuralli17+41.7%60.0%15.0%100.0%55.0%0.1661
25loodusehitus.ee24+41.2%93.8%46.9%87.5%62.5%0.0355
26basket.ee6 813+40.8%86.7%61.5%50.7%49.5%052 253
27Ideelabor11+37.5%72.7%0.0%90.9%100.0%011
28Hambaravi549+37.2%86.6%70.5%93.3%62.8%01 356
29headisu.ee4+33.3%0.0%0.0%100.0%75.0%0.016
30Visa Transport O├ť17+30.8%64.7%47.1%94.1%64.7%0.0331
31Tartu Kolgata baptistikogudu...160+29.0%92.0%34.8%66.9%50.9%0.01738
32inf.ee30+25.0%96.7%0.0%100.0%100.0%030
33iBrokers.ee10+25.0%0.0%30.0%100.0%0.0%0.0122
34pere-eelarve.eu32+23.1%96.7%18.7%37.5%13.2%0.06932
35www.upload.ee132 571+21.7%12.4%12.8%83.2%63.0%0414 801
36www.nordictimberhomes.ee290+20.8%54.8%42.7%90.7%28.3%0.011 309
37Salong Puukoi65+20.4%91.8%42.5%89.2%35.6%0.03237
38villapuistaja.ee83+20.3%95.8%51.0%92.8%41.7%0.04313
39Triathlon Estonia36+20.0%88.1%50.0%72.2%40.5%0.03115
40bsbc.basket.ee221+19.5%41.2%54.9%77.8%66.3%0.01693
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗