Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
281P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal60-27.7%86.2%23.1%88.3%83.1%0.01103
282www.abcorp.ee146-2.0%94.0%24.0%86.3%51.9%0.01756
283www.hypnos.ee234-24.8%83.3%32.3%79.1%35.4%0.011 492
284All Web Site Data28-9.7%83.9%45.2%89.3%0.0%0.01102
285T├Álketee O├ť11-76.1%81.8%54.5%90.9%72.7%0.0116
286Rosenvald.com122-3.2%66.9%47.7%86.1%51.0%0.01357
287HomeStyle63-31.5%74.2%45.5%96.8%65.2%0.01175
288wew.ee15+25.0%88.9%48.1%73.3%51.9%0.0155
289Egmont.ee211-37.4%90.6%45.3%80.1%50.4%0.011 003
290Aiaehitus134+12.6%85.9%25.4%91.0%45.1%0.01443
291www.brightspark.ee82+57.7%62.2%25.5%89.0%58.2%0.01220
292www.bflsecurity.ee143+5.1%94.5%23.9%88.8%57.1%0.01483
293visitant.ee109-12.1%72.2%31.3%95.4%0.0%0.01771
294Sten Tamkivi ajaveeb67+71.8%46.5%52.1%97.0%84.5%0.0192
295www.videovalve.ee243-10.3%85.8%22.6%56.8%37.7%0.011 557
296Esitex-K O├ť6-14.3%87.5%0.0%50.0%50.0%0.0114
297www.katusetood.ee77+1.3%72.0%25.6%87.0%61.0%0.01216
298CitoMed O├ť9-30.8%55.6%44.4%88.9%66.7%0.0116
299MAAK├ťTE.INFO Portaal193-10.6%85.8%42.1%89.1%69.1%0.01470
300www.kardaanid.ee92-17.1%85.0%41.7%89.1%50.8%0.01366
301T├Ąitsamehe Bussid O├ť135-56.3%92.0%61.6%94.8%43.7%0.01515
302Kortsleht6-40.0%100.0%16.7%100.0%83.3%0.017
303Autoblogi.ee29-23.7%82.8%24.1%96.6%89.7%0.0136
304Banki.ee8+14.3%44.4%55.6%100.0%88.9%0.0110
305Kolm P├Ársakest150-14.8%91.2%45.0%82.0%45.6%0.01438
306Heegeldab58-35.6%42.9%23.4%69.0%80.5%0.01100
307Metroprint103-23.7%82.4%23.1%77.7%55.6%0.01333
308veebiaken.ee12+9.1%38.5%7.7%100.0%15.4%0.0128
309Sinulaps.com163-22.0%85.1%20.7%84.7%38.5%0.01817
310Muigur e-pood112+1.8%91.7%50.8%86.6%53.3%0.01413
311www.tsirkus.ee104-42.9%93.5%47.1%78.8%57.2%0.01314
312headisu.ee3-62.5%0.0%0.0%100.0%66.7%0.015
313Madis Mark122-31.1%25.0%43.9%96.7%84.7%0.01174
314No1132+18.5%62.9%25.7%90.6%54.3%0.0161
315Video TOP7-22.2%55.6%33.3%100.0%55.6%0.0113
316Tornim├Ąe P├Áhikool83-29.7%91.7%39.2%71.1%48.3%0.01282
317Ehe Mood188-10.0%93.0%41.9%71.3%46.3%0.011 302
318www.jutekott.ee105+34.6%70.1%50.5%91.4%70.1%0.01386
319Things I almost remember6+50.0%0.0%0.0%100.0%83.3%0.017
320www.akupunktuur.eu125-12.6%89.9%56.1%77.6%45.3%0.01426
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗