Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
281Egmont.ee211-37.4%90.6%45.3%80.1%50.4%0.011 003
282Aiaehitus134+12.6%85.9%25.4%91.0%45.1%0.01443
283www.brightspark.ee82+57.7%62.2%25.5%89.0%58.2%0.01220
284www.bflsecurity.ee143+5.1%94.5%23.9%88.8%57.1%0.01483
285visitant.ee109-12.1%72.2%31.3%95.4%0.0%0.01771
286Sten Tamkivi ajaveeb67+71.8%46.5%52.1%97.0%84.5%0.0192
287www.videovalve.ee243-10.3%85.8%22.6%56.8%37.7%0.011 557
288Esitex-K O├ť6-14.3%87.5%0.0%50.0%50.0%0.0114
289www.katusetood.ee77+1.3%72.0%25.6%87.0%61.0%0.01216
290CitoMed O├ť9-30.8%55.6%44.4%88.9%66.7%0.0116
291MAAK├ťTE.INFO Portaal193-10.6%85.8%42.1%89.1%69.1%0.01470
292www.kardaanid.ee92-17.1%85.0%41.7%89.1%50.8%0.01366
293T├Ąitsamehe Bussid O├ť135-56.3%92.0%61.6%94.8%43.7%0.01515
294Kortsleht6-40.0%100.0%16.7%100.0%83.3%0.017
295Autoblogi.ee29-23.7%82.8%24.1%96.6%89.7%0.0136
296Banki.ee8+14.3%44.4%55.6%100.0%88.9%0.0110
297Kolm P├Ársakest150-14.8%91.2%45.0%82.0%45.6%0.01438
298Heegeldab58-35.6%42.9%23.4%69.0%80.5%0.01100
299Metroprint103-23.7%82.4%23.1%77.7%55.6%0.01333
300veebiaken.ee12+9.1%38.5%7.7%100.0%15.4%0.0128
301Sinulaps.com163-22.0%85.1%20.7%84.7%38.5%0.01817
302Muigur e-pood112+1.8%91.7%50.8%86.6%53.3%0.01413
303www.tsirkus.ee104-42.9%93.5%47.1%78.8%57.2%0.01314
304headisu.ee3-62.5%0.0%0.0%100.0%66.7%0.015
305Madis Mark122-31.1%25.0%43.9%96.7%84.7%0.01174
306No1132+18.5%62.9%25.7%90.6%54.3%0.0161
307Video TOP7-22.2%55.6%33.3%100.0%55.6%0.0113
308Tornim├Ąe P├Áhikool83-29.7%91.7%39.2%71.1%48.3%0.01282
309Ehe Mood188-10.0%93.0%41.9%71.3%46.3%0.011 302
310www.jutekott.ee105+34.6%70.1%50.5%91.4%70.1%0.01386
311Things I almost remember6+50.0%0.0%0.0%100.0%83.3%0.017
312www.akupunktuur.eu125-12.6%89.9%56.1%77.6%45.3%0.01426
313Aiaguru13+62.5%78.6%21.4%100.0%57.1%0.0127
314www.homelessbob.ee42-31.1%42.5%36.2%90.5%68.1%0.0183
315Ergoway183-43.5%93.1%29.2%82.0%58.4%0.01616
316www.soomre.com23-36.1%60.0%12.0%87.0%80.0%0.0126
317Jaano Martin Otsa ajaveeb11-15.4%9.1%0.0%100.0%90.9%0.0112
318Reval Kivi O├ť122+19.6%85.4%29.1%88.5%47.7%0.01445
319EYTK91-6.2%86.0%60.8%91.2%60.7%0.01345
320www.masskampaaniad.net139+256.4%68.7%55.1%94.2%59.2%0.01299
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗