Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
201justiceandenvironment.org56-13.8%1.6%14.3%73.2%49.2%0.02183
202Intellisoft O├ť122-2.4%93.9%12.8%73.8%33.8%0.02323
203Modulton95-12.8%91.7%40.7%78.9%46.3%0.02319
204All Web Site Data46-6.1%79.2%41.7%87.0%64.6%0.0295
205Vanglaplaneet152-71.7%83.2%48.7%67.8%56.3%0.02588
206Minest66+22.2%84.4%18.8%87.9%79.2%0.02143
207Avaliku S├Ána N├Áukogu57-8.1%88.7%29.0%91.2%79.0%0.0292
208Antiikm├Â├Âbel.ee33-37.7%94.1%41.2%93.9%67.6%0.0284
209krav maga81-4.7%75.2%60.4%80.2%58.4%0.02257
210Kehra Kogus42-31.1%100.0%53.7%81.0%81.5%0.0294
211www.iitee.ee34-2.9%70.7%29.3%85.3%63.4%0.0272
212Starpluss51+27.5%76.8%28.6%94.1%46.4%0.02136
213antiigistuudio160-14.9%92.5%35.6%78.1%44.7%0.021 128
214All Web Site Data28+64.7%90.6%43.8%96.4%65.6%0.0264
215www.katusepesu.eu18-10.0%83.3%27.8%88.9%72.2%0.0238
216www.alweiler.eu18+5.9%55.6%38.9%100.0%44.4%0.0250
217korstenpuhtaks.ee131-14.9%95.3%34.3%81.7%47.3%0.02650
218Arvutidoktor20-33.3%76.2%14.3%95.0%52.4%0.0240
219MH massaa┼ż160.0%78.6%71.4%87.5%67.9%0.0256
220kampaaniad.ee27+170.0%72.4%44.8%100.0%79.3%0.0238
221Velomarket22-33.3%60.9%4.3%95.5%69.6%0.0241
222Piltnik24.ee40-28.6%75.6%34.1%97.5%73.2%0.0276
223Ohtlike puude langetamine ja...133+7.3%94.3%43.8%90.2%48.3%0.02610
224reno.ee60+7.1%93.8%35.4%98.3%53.8%0.02134
225beebiveeb.net34+142.9%45.7%54.3%82.4%62.9%0.02110
226www.laenuportaal.ee73-9.9%97.6%84.1%69.9%49.2%0.021 521
227Savimees Osa├╝hing91+8.3%91.7%43.5%87.9%57.4%0.02263
228Spordihai.ee36-29.4%89.7%35.9%91.7%71.8%0.02100
229www.pingviinitiivul.ee8-83.7%37.5%25.0%100.0%75.0%0.0212
230All Web Site Data79-12.2%100.0%56.2%83.5%33.3%0.02313
231Riidekaubad340-21.1%91.5%50.8%73.8%40.0%0.024 158
232www.trabiflex.com100-20.6%79.8%28.6%89.0%48.7%0.02426
233Artsicar9+350.0%33.3%22.2%100.0%88.9%0.0214
234All Web Site Data25+8.7%90.2%36.6%76.0%70.7%0.0261
235www.rannahall.ee30-28.6%83.9%48.4%73.3%51.6%0.0252
236Ärikatel46-38.7%94.4%31.5%93.5%87.0%0.0278
237Allprint20-58.3%86.4%27.3%95.0%31.8%0.0262
238www.almaro.ee86+7.5%92.2%31.9%55.8%24.8%0.02696
239Playin.ee114-14.3%88.2%56.9%81.6%55.3%0.02234
240AT B├╝roo O├ť10+150.0%10.0%50.0%100.0%90.0%0.0212
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗