Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
41Planlogi Blogi8+14.3%100.0%10.0%100.0%80.0%0.0213
42www.proxmaster.ee12+50.0%71.4%21.4%100.0%78.6%0.0819
43veebiaken.ee12+9.1%38.5%7.7%100.0%15.4%0.0128
44mlehis.googlepages.com12-40.0%93.3%33.3%100.0%93.3%0.0619
45DJstore.ee DJ tehnika pood12-67.6%41.7%25.0%100.0%100.0%012
46www.puurits.ee15-65.9%73.7%26.3%100.0%42.1%0.0846
47P├Árandak├╝te.ee Infoportaal15-57.1%100.0%40.0%100.0%93.3%017
48www.nissens.ee15+36.4%13.3%20.0%100.0%73.3%0.0621
49Kuu Turismitalu11+83.3%100.0%45.5%100.0%63.6%0.0331
50Tohvri turismitalu12-7.7%86.7%33.3%100.0%20.0%0.1682
51Uusveeb12-14.3%100.0%8.3%100.0%75.0%0.0919
52Caotica.EU13+116.7%20.0%20.0%100.0%53.3%0.0346
53Talver13+62.5%69.2%23.1%100.0%30.8%0.0537
54Aiaguru13+62.5%78.6%21.4%100.0%57.1%0.0127
55www.soojus.ee13-43.5%84.6%30.8%100.0%76.9%0.120
56heakodanik.blogspot.com13+18.2%0.0%0.0%100.0%100.0%013
57foto.ok.ee13-13.3%92.3%30.8%100.0%46.2%0.0449
58Skatemag.ee14+133.3%57.1%28.6%100.0%100.0%014
59LeiaLaen.ee Kiirlaen14+40.0%64.3%35.7%100.0%92.9%015
60Segasumma15+66.7%87.5%25.0%100.0%0.0%0.1156
61All Web Site Data16-5.9%93.8%18.8%100.0%37.5%0.149
62www.gerdtarand.eu19-45.7%21.1%0.0%100.0%89.5%021
63Artsicar9+350.0%33.3%22.2%100.0%88.9%0.0214
64BRN Veebilahendused9-40.0%66.7%33.3%100.0%77.8%0.0113
65blog.devion.ee20-35.5%100.0%15.0%100.0%80.0%0.0130
66All Web Site Data200.0%87.5%45.8%100.0%91.7%0.0226
67Banki.ee8+14.3%44.4%55.6%100.0%88.9%0.0110
68fi.ee8-20.0%50.0%0.0%100.0%70.0%0.3520
69Pildid v├Ąrvimiseks 8+700.0%100.0%0.0%100.0%77.8%0.0512
70www.bosal.ee9-43.8%88.9%11.1%100.0%66.7%0.0213
711sisustus.ee18-79.8%44.4%11.1%100.0%66.7%0.180
72Jaano Martin Otsa ajaveeb11-15.4%9.1%0.0%100.0%90.9%0.0112
73Vannisalong10+42.9%81.8%36.4%100.0%27.3%0.1251
74www.alweiler.eu18+5.9%55.6%38.9%100.0%44.4%0.0250
75Cardmen.ee10-71.4%100.0%20.0%100.0%50.0%0.0419
76Vesiroosi Butiik10-41.2%90.0%30.0%100.0%80.0%0.0720
77AT B├╝roo O├ť10+150.0%10.0%50.0%100.0%90.0%0.0212
78www.majutus.ee10-9.1%72.7%18.2%100.0%90.9%012
79MultiMeedium10+11.1%81.8%18.2%100.0%54.5%0.1126
80www.place.ee14-68.9%71.4%28.6%100.0%92.9%015
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗