Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
41Baila.ee46+35.3%57.1%40.8%97.8%73.5%0.0268
42Salong Puukoi83-8.8%92.9%42.4%88.0%49.5%0.02241
43Karu Nuti Lastehoid117+9.3%92.4%52.8%73.5%43.1%0.02482
44Linser Baltic O├ť85+10.4%87.9%28.3%84.7%44.4%0.02301
45tursekeskus.ee187+0.5%91.9%46.2%82.9%43.0%0.021 358
46Reval Kivi O├ť158+39.8%96.3%36.7%91.8%40.4%0.02734
47Modulton113-6.6%88.7%41.9%83.2%39.5%0.02429
48www.aurelia.ee7-30.0%57.1%42.9%100.0%71.4%0.0210
49www.rannahall.ee57-40.0%100.0%35.4%66.7%43.1%0.02163
50www.kolmekroniklubi.eu4+100.0%100.0%25.0%100.0%75.0%0.015
51korstenpuhtaks.ee160+7.4%93.0%30.9%89.4%47.5%0.01988
52All Web Site Data107+3.9%96.6%54.4%76.6%37.6%0.01394
53villapuistaja.ee101-2.9%94.7%42.5%90.1%46.0%0.01340
54Companion Dream167-13.5%67.5%23.6%91.0%50.3%0.01535
55paadilaenutus.eu78-19.6%83.7%48.8%94.9%45.3%0.01252
56Stassi suvelaager22-35.3%66.7%62.5%100.0%75.0%0.0132
57keskraamatukogu50+38.9%94.3%37.7%94.0%9.4%0.01119
58Ärikatel65+25.0%72.0%33.3%92.3%85.3%0.01102
59www.veeohutus.ee141-19.4%81.0%41.1%94.3%70.3%0.01413
60www.tsirkus.ee137+98.6%91.1%47.3%87.6%55.0%0.01428
61Madis Mark80-38.9%56.0%56.9%91.2%83.5%0.01162
62Bustrip bussireisid75+11.9%96.8%66.0%85.3%79.8%0.01129
63Tartu Kolgata baptistikogudu...149+9.6%86.5%30.5%70.5%65.0%0.01445
64Mi ART47+17.5%96.0%28.0%93.6%70.0%0.0180
65ANTIKVARIAAT KARMA ANTIQUES 167+13.6%85.3%22.0%91.0%50.3%0.01805
66Antrotsenter events216-0.9%58.6%36.0%77.8%65.1%0.01559
67Stassi tantsustuudio45-25.0%80.4%52.9%93.3%62.7%0.01104
68Kristlik portaal Kaev103+12.0%90.4%33.0%88.3%80.9%0.01160
69Playin.ee153-3.2%83.2%56.0%83.7%67.0%0.01252
70www.nordictimberhomes.ee331+15.7%55.6%39.1%90.9%25.7%0.011 809
71Motokuur.ee779-0.8%93.9%48.2%71.6%0.3%0.016 401
72Kehra Kogus93+63.2%73.2%35.0%92.5%87.6%0.01124
73Korteri├╝histu Abi518-33.3%96.1%36.8%76.1%57.0%0.012 972
74bsbc.basket.ee220-2.7%59.5%50.2%78.2%73.4%0787
75Koeraspordiklubi Koerus317+14.0%93.1%51.9%73.8%55.3%01 141
76Kokteil.ee267-12.2%87.4%74.5%89.5%75.1%0571
77https://www.e-suits.eu/322+0.3%90.5%34.4%72.7%57.9%01 617
78Arvutistuudio239+17.2%88.7%39.1%94.1%37.9%0592
79Skrivanek Baltic t├Álkeb├╝roo123+50.0%71.0%30.5%95.9%83.2%0187
80teataja.ee131+56.0%93.6%25.5%96.2%85.8%0212
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗