Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Egmont.ee2+100.0%50.0%0.0%50.0%0.0%14.6812
2riina vaikmaa20.0%50.0%0.0%100.0%0.0%2.949
3www.keeletoimetajad.ee4-33.3%100.0%0.0%100.0%50.0%2.2820
4Fertility Clinic Nordic2-96.2%100.0%25.0%100.0%50.0%2.1417
5www.raudla.com30.0%33.3%0.0%66.7%16.7%1.4287
6GECC Projekt O├ť20.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.9310
7fotoprintimine.ee4-33.3%100.0%14.3%75.0%42.9%0.6929
8Pistik.net RU4-69.2%100.0%50.0%50.0%50.0%0.5915
9killud.blogspot.com7-12.5%85.7%0.0%100.0%71.4%0.529
10Esitex-K O├ť3-57.1%100.0%0.0%66.7%40.0%0.4411
11Tallinn Gallery7+133.3%62.5%37.5%57.1%75.0%0.4317
12Planlogi Blogi140.0%87.5%6.2%71.4%50.0%0.453
13www.majutus.ee11+37.5%75.0%8.3%100.0%75.0%0.3717
14www.e-register.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.372
15veetapesu.ee1-87.5%100.0%0.0%0.0%50.0%0.367
16Talver70.0%71.4%28.6%100.0%14.3%0.3541
17Cinamon Kino14-48.1%50.0%7.5%14.3%17.5%0.33477
18ALIQ30-36.2%53.7%1.9%86.7%46.3%0.32370
19All Web Site Data40.0%95.0%5.0%100.0%25.0%0.31170
20Cinamon Kino14-48.1%53.9%7.7%14.3%17.9%0.31438
21Vesiroosi Butiik16-27.3%93.8%31.2%87.5%62.5%0.3100
22Scented Cubes - Austria50.0%0.0%20.0%100.0%0.0%0.2926
23P├Árandak├╝te.ee Infoportaal8-11.1%100.0%33.3%87.5%55.6%0.2730
24utro.ee10-9.1%89.5%79.0%60.0%10.5%0.25354
25Vanastuueks5-83.9%100.0%0.0%100.0%20.0%0.2316
26online broneering63+16.7%94.8%59.5%71.4%45.7%0.221 087
27ajaveeb.keeletoimetajad.ee13-13.3%76.9%23.1%100.0%92.3%0.2217
28gigake.blogspot.com10+150.0%80.0%10.0%100.0%70.0%0.2121
29Auna5-54.5%100.0%40.0%100.0%0.0%0.2146
30Aastavahetus.ee3+200.0%0.0%0.0%100.0%66.7%0.25
31www.soojus.ee11+37.5%69.2%38.5%100.0%92.3%0.1915
32Miljonim├Ąng41-10.9%97.9%9.6%53.7%26.6%0.191 685
33http://www.laenud.net5+66.7%100.0%0.0%80.0%66.7%0.1913
34www.bussireis.com14+16.7%64.3%0.0%100.0%57.1%0.1932
35ClickerBuild1-80.0%100.0%0.0%0.0%72.7%0.1814
36RainertRL10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.181
37www.sisekaitse.ee19+46.2%100.0%0.0%68.4%27.3%0.1855
38Meistrimees.com4-20.0%75.0%25.0%100.0%50.0%0.166
39www.ad.ee3-25.0%66.7%0.0%100.0%66.7%0.167
40tempgroup.ee11+10.0%54.5%45.5%100.0%0.0%0.1576
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗