Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
11 164+2.6%84.0%54.5%84.5%0.1%013 285
2www.epoporand.ee5-50.0%0.0%20.0%100.0%100.0%05
33 857+75.7%89.2%59.6%58.1%70.3%010 593
4100 Objects from Finland442-0.7%0.6%37.2%74.0%69.5%01 484
5100autot.ee864+47.7%91.1%61.9%75.0%58.0%0.014 480
61kell.ee4+300.0%0.0%75.0%100.0%75.0%0.7141
71Paigake.ee222+27.6%94.1%37.7%82.0%31.5%0.021 543
81sisustus.ee7-53.3%28.6%85.7%100.0%100.0%07
92016.07.06 - Alimendid.ee46-27.0%84.0%52.0%95.7%52.0%0.04117
104 Kliinik1 155+21.1%85.0%61.3%90.6%76.0%02 246
11A-Ehitus O├ť1-83.3%100.0%100.0%100.0%100.0%01
12Aarne ajaveeb169+31.0%84.8%30.3%95.3%3.4%0416
13ABC Rent1 027+21.0%75.8%52.2%92.1%64.5%02 102
14abcbuilding.eu117+10.4%92.6%54.9%96.6%47.5%0.01218
15Abja Linavabrik3-72.7%66.7%33.3%100.0%100.0%03
16ACE Puhastus244-58.9%91.7%43.7%93.4%56.3%0.011 319
17Adaur Grupp1 625-0.4%83.7%34.5%74.6%80.1%02 974
18Aiaehitus213-1.8%94.3%33.3%88.3%41.1%0.01942
19Ajakiri Lasteaed1 891-22.2%97.2%34.3%68.2%75.0%03 807
20ajaveeb.keeletoimetajad.ee13-23.5%100.0%38.5%100.0%92.3%014
21akud24.ee532+3.3%94.8%35.3%88.9%44.1%0.013 005
22Akupaagid.ee1-83.3%100.0%0.0%100.0%100.0%01
23Al Mare Tervis63+425.0%45.1%53.7%95.2%76.8%0.04233
24Alas-Kuul AS2 502+8.2%88.7%28.7%72.0%38.0%016 067
25All city24.postimees.ee134 735+8.9%90.4%55.5%44.6%16.6%04 278 396
26All Web Site Data70+62.8%86.3%34.2%92.9%58.9%0.01129
27All Web Site Data516+24.9%96.1%71.1%90.3%53.8%01 827
28All Web Site Data24-17.2%95.8%33.3%95.8%45.8%0.0768
29All Web Site Data566+55.5%27.7%56.1%97.7%79.6%0876
30All Web Site Data472-6.0%93.8%51.1%82.6%56.6%02 330
31All Web Site Data303+10.2%93.9%35.6%88.4%60.8%0.01733
32All Web Site Data25-7.4%100.0%16.7%88.0%26.2%0.05154
33All Web Site Data40.0%66.7%83.3%75.0%50.0%0.0811
34All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
35All Web Site Data20+53.8%95.0%50.0%100.0%90.0%024
36All Web Site Data56-18.8%73.5%39.7%67.9%82.4%0.0189
37All Web Site Data37+236.4%69.6%47.8%100.0%87.0%0.0255
38All Web Site Data395+9.1%96.3%66.4%95.4%81.5%0691
39All Web Site Data300+92.3%91.8%41.2%81.7%39.1%0724
40All Web Site Data1 346+11.3%89.6%46.8%79.9%41.8%05 798
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗