Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
12016.07.06 - Alimendid.ee48-23.8%98.0%38.0%89.6%60.0%0.03108
24 Kliinik1 288-15.4%83.0%65.9%89.4%65.6%03 046
3A-Ehitus O├ť20.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
4ABC Rent621-13.6%80.1%47.9%87.8%69.6%01 259
5abcbuilding.eu31-38.0%93.8%40.6%100.0%43.8%0.0253
6ACE Puhastus339+14.5%91.0%53.5%94.4%52.2%01 128
7Adaur Grupp1 413-9.4%89.1%28.0%80.5%84.1%02 129
8Aiaehitus62-22.5%93.0%36.6%88.7%40.8%0.03201
9Aiaguru5+25.0%80.0%20.0%80.0%20.0%0.0643
10akud24.ee391-4.6%93.5%31.3%88.0%48.2%0.011 980
11Al Mare Tervis10-9.1%91.7%91.7%80.0%58.3%0.0621
12All Web Site Data423-25.9%12.2%47.6%90.8%61.4%01 036
13All Web Site Data193-7.7%94.8%39.6%87.6%62.7%0.01444
14All Web Site Data30.0%66.7%0.0%100.0%33.3%0.7411
15All Web Site Data8-20.0%70.0%70.0%100.0%70.0%0.0620
16All Web Site Data210-35.8%30.3%62.8%96.2%77.5%0319
17All Web Site Data19-29.6%100.0%5.0%100.0%65.0%0.0336
18All Web Site Data28+33.3%82.9%14.6%100.0%70.7%0.0281
19All Web Site Data3 298-4.4%96.3%52.2%77.0%39.7%024 711
20All Web Site Data1 661+3.5%85.2%45.2%81.7%45.7%06 276
21All Web Site Data300+7.1%89.1%50.0%87.7%58.7%0.011 349
22All Web Site Data27+3.8%92.9%21.4%96.3%71.4%0.0451
23All Web Site Data5+25.0%71.4%42.9%100.0%0.0%0.0928
24All Web Site Data119+2.6%98.1%60.2%78.2%27.3%0.02489
25All Web Site Data127-13.0%75.7%60.4%93.7%64.6%0.01465
26Allprint15-31.8%94.1%11.8%86.7%58.8%0.0525
27annafoto.ee1-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%01
28antiigistuudio267-13.6%76.8%22.2%84.6%48.2%0.012 009
29ANTIKVARIAAT KARMA ANTIQUES 131-4.4%91.3%32.0%93.1%37.3%0.02879
30Apollo Kino79 217-25.0%96.4%68.3%47.7%35.0%0483 638
31Ärikatel1 607-4.6%94.7%65.1%85.3%80.0%03 065
32Artsicar2-50.0%0.0%25.0%0.0%75.0%0.0310
33Arvutidoktor29+52.6%51.6%22.6%100.0%74.2%0.0596
34Arvutistuudio227+15.2%92.4%37.4%92.1%31.3%0.01650
35asjad.ee151+164.9%92.3%8.4%97.4%97.4%0160
36Astra Lastelaulud2-50.0%100.0%50.0%100.0%0.0%04
37AT B├╝roo O├ť7+250.0%100.0%0.0%85.7%62.5%0.4929
38Auna10-16.7%100.0%16.7%90.0%0.0%0.0356
39Autodigi.ee1 386-10.2%51.1%62.8%77.8%45.6%08 437
40Automaailm12 463-0.2%95.3%47.4%64.7%35.2%084 924
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗