Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.kava.ee131 079+13.1%93.7%57.3%32.8%45.6%01 599 277
2www.tpilet.ee80 604+1.6%95.9%74.4%37.8%76.6%0246 596
3elron.ee76 975+0.9%96.1%72.3%38.8%79.1%0213 052
4www.annaabi.ee47 193-24.6%88.5%42.3%77.9%61.3%0104 494
5ELIIS25 429-1.5%99.4%36.5%25.4%0.2%01 635 522
6Statistikaamet18 923-6.0%79.8%27.9%72.1%46.4%0123 716
7www.kavad.ee14 523+9.5%92.8%44.8%30.9%56.9%0179 604
8Postiindeks.ee13 605+6.9%89.2%45.9%70.0%15.5%036 258
9Kandideeri.ee t├Â├Âportaal C...12 591+56.4%74.9%74.8%72.9%3.8%062 277
10Unen├Ągu9 654-1.4%89.2%83.1%51.0%10.9%055 039
11Teadmiseks.ee9 543+5.8%83.2%51.2%81.0%86.9%013 273
12www.infoweb.ee6 159+19.0%38.2%22.5%97.3%82.7%09 764
13www.vabalaud.ee5 250+95.6%84.3%55.4%87.6%55.3%022 663
14kultuuriaken.tartu.ee3 290-10.1%95.3%47.8%57.5%40.0%012 922
15www.nommeraadio.ee2 137-11.6%86.2%47.4%44.9%75.1%09 160
16ESBL1 923+7.6%88.8%34.1%74.5%60.0%07 674
17Kuhuminnalastega.ee1 890+3.4%81.5%59.0%87.2%53.8%05 721
18www.kalastusinfo.ee1 480-1.9%87.9%50.9%70.2%65.9%05 738
19meediapank.ee1 478+0.1%89.0%37.7%88.6%83.7%02 228
20teenus.info1 439+2.5%90.5%43.8%91.3%64.4%04 016
211Paigake.ee (uus)1 398+737.1%93.8%44.5%96.3%42.8%06 288
22Infojuht910-3.2%90.0%24.4%95.2%81.2%01 856
23t├Â├Âd.ee778+3.2%89.5%43.4%86.5%66.0%01 988
24Top1 veebikaubamaja728+10.0%85.1%40.8%91.6%60.7%02 225
25emateab.ee489-2.4%89.5%30.8%95.5%76.9%0875
26Tulumaks All Data429-13.7%97.2%37.5%82.3%23.2%01 063
27Hupoteeklaen - Laen Kinnisva...300-2.6%84.4%64.3%87.7%67.7%0714
28Puurkaevude Infoportaal284-1.0%89.2%43.0%84.5%50.5%0.01679
29Companion263-1.9%91.1%55.8%89.0%66.2%0574
30Reval Takso246+11.3%92.4%60.1%89.0%74.9%0440
31Vene Viisa244+22.6%71.1%42.6%93.4%71.8%0465
32MAAK├ťTE.INFO Portaal233-3.7%81.7%38.2%87.6%72.4%0.01536
33Estonian Tour 228-32.5%90.2%62.9%50.0%47.4%0.01959
34www.bflsecurity.ee138+1.5%88.4%28.7%84.8%53.7%0.02563
35Lepmets & N├Áges Law Firm129-16.8%94.0%46.0%89.9%53.3%0.01313
36HELK122+20.8%87.9%45.5%90.2%55.3%0.02431
37Antrotsenter116-64.4%96.5%34.9%57.8%62.7%0.01303
38krav maga94-10.5%82.1%58.6%71.3%48.3%0.01354
39autostat94-3.1%24.2%54.7%95.7%90.5%0112
40P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal92-18.6%87.1%43.6%90.2%74.3%0.01173
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗