Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.kava.ee131 079+13.1%93.7%57.3%32.8%45.6%01 599 277
2www.tpilet.ee80 604+1.6%95.9%74.4%37.8%76.6%0246 596
3elron.ee76 975+0.9%96.1%72.3%38.8%79.1%0213 052
4www.annaabi.ee47 193-24.6%88.5%42.3%77.9%61.3%0104 494
5ELIIS25 429-1.5%99.4%36.5%25.4%0.2%01 635 522
6Statistikaamet18 923-6.0%79.8%27.9%72.1%46.4%0123 716
7www.kavad.ee14 523+9.5%92.8%44.8%30.9%56.9%0179 604
8Postiindeks.ee13 605+6.9%89.2%45.9%70.0%15.5%036 258
9Kandideeri.ee t├Â├Âportaal C...12 591+56.4%74.9%74.8%72.9%3.8%062 277
10Unen├Ągu9 654-1.4%89.2%83.1%51.0%10.9%055 039
11Teadmiseks.ee9 543+5.8%83.2%51.2%81.0%86.9%013 273
12www.infoweb.ee6 159+19.0%38.2%22.5%97.3%82.7%09 764
13www.vabalaud.ee5 250+95.6%84.3%55.4%87.6%55.3%022 663
14Lastega.ee (uus)3 695+13.2%92.3%55.7%81.2%70.2%08 594
15kultuuriaken.tartu.ee3 290-10.1%95.3%47.8%57.5%40.0%012 922
16www.nommeraadio.ee2 137-11.6%86.2%47.4%44.9%75.1%09 160
17ESBL1 923+7.6%88.8%34.1%74.5%60.0%07 674
18Kuhuminnalastega.ee1 890+3.4%81.5%59.0%87.2%53.8%05 721
19www.kalastusinfo.ee1 480-1.9%87.9%50.9%70.2%65.9%05 738
20meediapank.ee1 478+0.1%89.0%37.7%88.6%83.7%02 228
21teenus.info1 439+2.5%90.5%43.8%91.3%64.4%04 016
221Paigake.ee1 398+737.1%93.8%44.5%96.3%42.8%06 288
23Infojuht910-3.2%90.0%24.4%95.2%81.2%01 856
24t├Â├Âd.ee778+3.2%89.5%43.4%86.5%66.0%01 988
25Top1 veebikaubamaja728+10.0%85.1%40.8%91.6%60.7%02 225
26emateab.ee489-2.4%89.5%30.8%95.5%76.9%0875
27Tulumaks All Data429-13.7%97.2%37.5%82.3%23.2%01 063
28Hupoteeklaen - Laen Kinnisva...300-2.6%84.4%64.3%87.7%67.7%0714
29Puurkaevude Infoportaal284-1.0%89.2%43.0%84.5%50.5%0.01679
30Companion263-1.9%91.1%55.8%89.0%66.2%0574
31Reval Takso246+11.3%92.4%60.1%89.0%74.9%0440
32Vene Viisa244+22.6%71.1%42.6%93.4%71.8%0465
33MAAK├ťTE.INFO Portaal233-3.7%81.7%38.2%87.6%72.4%0.01536
34Estonian Tour 228-32.5%90.2%62.9%50.0%47.4%0.01959
35www.bflsecurity.ee138+1.5%88.4%28.7%84.8%53.7%0.02563
36Lepmets & N├Áges Law Firm129-16.8%94.0%46.0%89.9%53.3%0.01313
37HELK122+20.8%87.9%45.5%90.2%55.3%0.02431
38Antrotsenter116-64.4%96.5%34.9%57.8%62.7%0.01303
39krav maga94-10.5%82.1%58.6%71.3%48.3%0.01354
40autostat94-3.1%24.2%54.7%95.7%90.5%0112
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗