Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.17.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%39.437
2Eduabi O├ť4-55.6%75.0%25.0%100.0%25.0%0.4316
3ArborIT O├ť13+62.5%83.3%11.1%69.2%66.7%0.1658
4No1129-31.0%86.8%18.4%86.2%50.0%0.11105
5kauneushoitolacare.ee26-50.0%29.3%65.8%88.5%0.0%0.09260
6Vaatenurk - Reklaamid, anima...15-6.2%43.8%12.5%100.0%62.5%0.0728
7Minuveeb4-60.0%50.0%50.0%100.0%75.0%0.056
8Special Grind O├ť320.0%8.1%89.2%96.9%83.8%0.0553
9Caotica.EU13-13.3%0.0%5.6%100.0%66.7%0.0452
10EGO Shorten URL40-83.6%55.3%51.1%95.0%70.2%0.03129
11Mi ART8-55.6%75.0%25.0%100.0%75.0%0.0313
12All Web Site Data41-43.1%82.2%31.1%92.7%64.4%0.0382
13Proyard Piirdeaiad ja haljas...60+11.1%95.3%25.0%93.3%48.4%0.03156
14Allprint24-85.2%88.5%15.4%87.5%23.1%0.0278
15DigiArt10-33.3%70.0%20.0%90.0%70.0%0.0219
16Pokkerilaud.ee42+27.3%87.0%17.4%97.6%78.3%0.0275
17www.sildid.ee50+11.1%64.7%19.6%98.0%2.0%0.02410
18MultiMeedium19+11.8%79.0%31.6%94.7%84.2%0.0243
19Translation services AD 3DOORS57+185.0%33.9%40.7%96.5%74.6%0.0294
20www.orangetime.ee142-3.4%86.0%29.6%82.4%36.0%0.02707
21www.abcorp.ee161+9.5%81.8%18.8%95.0%62.5%0.01612
22Caotica.EE9-25.0%44.4%11.1%100.0%77.8%0.0111
23visitant.ee123+20.6%91.0%46.3%93.5%0.0%0.011 239
24www.frontpage.ee3-82.4%0.0%33.3%100.0%66.7%0.014
25marimell.eu84-11.6%88.0%48.9%83.3%69.6%0.01140
26sooduskupongid.ee141+6.0%88.4%56.1%89.4%76.1%0.01228
27blog.reklaam.ee22+83.3%90.9%27.3%100.0%72.7%0.0140
28Koduleht341-2.0%31.9%56.0%89.4%45.8%0.012 405
29Signs24264+0.8%79.3%51.4%92.0%55.4%0.011 360
30Eesti Reisibussid190-17.4%96.5%31.0%88.9%58.5%0.01582
31Firmameened.ee514+24.5%78.3%22.5%91.4%43.7%0.013 327
32Metrix.Station208-6.7%92.9%31.6%79.8%63.3%0.01761
33www.imeedia.ee8-20.0%75.0%0.0%100.0%87.5%0.0111
34www.stereomeedia.ee441+7.8%46.5%27.0%91.6%0.2%03 090
35sviiter.ee117+6.4%47.2%26.0%98.3%76.4%0239
36videoturundus.ee247+4.2%88.0%48.1%96.0%0.4%0780
37startscalemodels.eu757-23.5%43.8%41.0%70.3%39.4%06 619
38www.headiil.ee506+1.4%92.6%51.0%80.0%62.4%01 434
39www.reklaamitootja.ee388-7.4%88.1%35.1%95.6%60.3%0910
40ROI995+8.5%83.7%20.8%74.7%53.0%03 503
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗