Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.17.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%39.437
2Eduabi O├ť4-55.6%75.0%25.0%100.0%25.0%0.4316
3ArborIT O├ť13+62.5%83.3%11.1%69.2%66.7%0.1658
4No1129-31.0%86.8%18.4%86.2%50.0%0.11105
5kauneushoitolacare.ee26-50.0%29.3%65.8%88.5%0.0%0.09260
6Vaatenurk - Reklaamid, anima...15-6.2%43.8%12.5%100.0%62.5%0.0728
7Minuveeb4-60.0%50.0%50.0%100.0%75.0%0.056
8Special Grind O├ť320.0%8.1%89.2%96.9%83.8%0.0553
9Bryton34-72.6%5.6%11.1%100.0%46.2%0.0527
10Caotica.EU13-13.3%0.0%5.6%100.0%66.7%0.0452
11EGO Shorten URL40-83.6%55.3%51.1%95.0%70.2%0.03129
12Mi ART8-55.6%75.0%25.0%100.0%75.0%0.0313
13All Web Site Data41-43.1%82.2%31.1%92.7%64.4%0.0382
14Proyard Piirdeaiad ja haljas...60+11.1%95.3%25.0%93.3%48.4%0.03156
15Allprint24-85.2%88.5%15.4%87.5%23.1%0.0278
16DigiArt10-33.3%70.0%20.0%90.0%70.0%0.0219
17Pokkerilaud.ee42+27.3%87.0%17.4%97.6%78.3%0.0275
18www.sildid.ee50+11.1%64.7%19.6%98.0%2.0%0.02410
19MultiMeedium19+11.8%79.0%31.6%94.7%84.2%0.0243
20Translation services AD 3DOORS57+185.0%33.9%40.7%96.5%74.6%0.0294
21www.orangetime.ee142-3.4%86.0%29.6%82.4%36.0%0.02707
22www.abcorp.ee161+9.5%81.8%18.8%95.0%62.5%0.01612
23Caotica.EE9-25.0%44.4%11.1%100.0%77.8%0.0111
24visitant.ee123+20.6%91.0%46.3%93.5%0.0%0.011 239
25www.frontpage.ee3-82.4%0.0%33.3%100.0%66.7%0.014
26sooduskupongid.ee141+6.0%88.4%56.1%89.4%76.1%0.01228
27blog.reklaam.ee22+83.3%90.9%27.3%100.0%72.7%0.0140
28Koduleht341-2.0%31.9%56.0%89.4%45.8%0.012 405
29Signs24264+0.8%79.3%51.4%92.0%55.4%0.011 360
30Eesti Reisibussid190-17.4%96.5%31.0%88.9%58.5%0.01582
31Firmameened.ee514+24.5%78.3%22.5%91.4%43.7%0.013 327
32Metrix.Station208-6.7%92.9%31.6%79.8%63.3%0.01761
33www.imeedia.ee8-20.0%75.0%0.0%100.0%87.5%0.0111
34www.stereomeedia.ee441+7.8%46.5%27.0%91.6%0.2%03 090
35sviiter.ee117+6.4%47.2%26.0%98.3%76.4%0239
36videoturundus.ee247+4.2%88.0%48.1%96.0%0.4%0780
37startscalemodels.eu757-23.5%43.8%41.0%70.3%39.4%06 619
38www.headiil.ee506+1.4%92.6%51.0%80.0%62.4%01 434
39www.reklaamitootja.ee388-7.4%88.1%35.1%95.6%60.3%0910
40ROI995+8.5%83.7%20.8%74.7%53.0%03 503
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗