Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Sel aastal teen j├Áulukingid...69-11.5%82.0%100.0%84.1%78.2%0.01115
2EluLife9 777-55.6%90.3%81.7%26.1%86.8%018 648
3kauneushoitolacare.ee177-24.4%2.8%78.7%92.1%0.0%0.01910
4Tervise ABC1 699-24.8%94.2%75.5%81.3%3.5%05 148
5Nami-nami59 203-16.5%90.2%75.4%32.3%77.1%0137 640
6Femini1 187+3.0%89.3%72.6%83.8%79.8%02 160
7www.heamaitse.ee649-12.7%89.0%67.3%86.9%85.2%0921
8mariliisilover.com5 174-29.7%91.3%67.0%58.3%80.6%011 841
9Kaju K├Â├Âk1 255-21.1%89.9%66.2%68.6%2.3%05 024
10Wildberry338+11.9%81.2%65.7%90.8%18.8%0.012 720
11Meestekuu553-9.2%88.0%63.3%91.0%15.1%01 293
12Merilin Kaustel-Lehemets Pho...17-51.4%73.7%63.2%88.2%52.6%0.0466
13marimell.eu658-88.5%84.9%60.8%63.1%63.4%01 350
14kodukokad.ee/1 480-12.6%89.1%60.4%75.3%78.5%04 107
15Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb5+400.0%60.0%60.0%80.0%80.0%0.016
16Brenafitness74-22.1%83.7%58.1%90.5%80.2%0.02125
17OOT-OOT Design Studio977-50.2%57.6%57.9%80.0%32.9%05 479
18www.akupunktuur.eu125-12.6%89.9%56.1%77.6%45.3%0.01426
19Banki.ee8+14.3%44.4%55.6%100.0%88.9%0.0110
20YU Magazine335-17.3%92.0%55.1%94.0%84.7%0463
21Sten Tamkivi ajaveeb67+71.8%46.5%52.1%97.0%84.5%0.0192
22Iluexpress230-21.2%85.1%51.7%80.0%8.4%0766
23Lepaka pildid43-43.4%86.0%51.2%97.7%7.1%0.01186
24Sits&Sats moet├Ąika89-11.0%91.8%51.0%84.3%38.8%0.02396
25Vanglaplaneet152-71.7%83.2%48.7%67.8%56.3%0.02588
26blog.ut.ee1 157-24.1%14.2%47.6%95.0%89.5%01 495
27www.tsitaat.com1 099-26.1%93.2%46.9%78.2%50.4%05 390
28ajaveeb.keeletoimetajad.ee31+40.9%84.4%46.9%96.8%93.8%0.0136
29Nipila.ee t├Â├Âelublogi424-58.6%82.1%45.0%86.3%81.1%0699
30kassid.ee204+20.7%75.8%44.2%95.6%82.8%0298
31Madis Mark122-31.1%25.0%43.9%96.7%84.7%0.01174
32Mereblog233+3.1%75.9%43.3%94.0%76.7%0300
33www.krishaamer.com327-18.2%1.4%42.4%95.7%95.1%0393
34www.koduring.ee/29-19.4%93.8%40.6%93.1%75.0%0.0440
35Silvermuru.ee40-24.5%88.4%39.5%92.5%81.4%0.0150
36nonsense.ee26+73.3%37.0%37.0%96.2%81.5%0.0239
37Elekaalujutud9-52.6%81.8%36.4%88.9%63.6%0.118
38Karlova Raadio6+20.0%71.4%35.7%83.3%85.7%0.1719
39LeiaLaen.ee Kiirlaen14+40.0%64.3%35.7%100.0%92.9%015
40Piltnik24.ee40-28.6%75.6%34.1%97.5%73.2%0.0276
1 | 2 | 3

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗