Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Sel aastal teen j├Áulukingid...69-11.5%82.0%100.0%84.1%78.2%0.01115
2EluLife9 777-55.6%90.3%81.7%26.1%86.8%018 648
3Tervise ABC1 699-24.8%94.2%75.5%81.3%3.5%05 148
4Nami-nami59 203-16.5%90.2%75.4%32.3%77.1%0137 640
5Femini1 187+3.0%89.3%72.6%83.8%79.8%02 160
6www.heamaitse.ee649-12.7%89.0%67.3%86.9%85.2%0921
7mariliisilover.com5 174-29.7%91.3%67.0%58.3%80.6%011 841
8Kaju K├Â├Âk1 255-21.1%89.9%66.2%68.6%2.3%05 024
9Wildberry338+11.9%81.2%65.7%90.8%18.8%0.012 720
10Meestekuu553-9.2%88.0%63.3%91.0%15.1%01 293
11Merilin Kaustel-Lehemets Pho...17-51.4%73.7%63.2%88.2%52.6%0.0466
12marimell.eu658-88.5%84.9%60.8%63.1%63.4%01 350
13kodukokad.ee/1 480-12.6%89.1%60.4%75.3%78.5%04 107
14Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb5+400.0%60.0%60.0%80.0%80.0%0.016
15Brenafitness74-22.1%83.7%58.1%90.5%80.2%0.02125
16OOT-OOT Design Studio977-50.2%57.6%57.9%80.0%32.9%05 479
17www.akupunktuur.eu125-12.6%89.9%56.1%77.6%45.3%0.01426
18Banki.ee8+14.3%44.4%55.6%100.0%88.9%0.0110
19YU Magazine335-17.3%92.0%55.1%94.0%84.7%0463
20Sten Tamkivi ajaveeb67+71.8%46.5%52.1%97.0%84.5%0.0192
21Iluexpress230-21.2%85.1%51.7%80.0%8.4%0766
22Lepaka pildid43-43.4%86.0%51.2%97.7%7.1%0.01186
23Sits&Sats moet├Ąika89-11.0%91.8%51.0%84.3%38.8%0.02396
24Vanglaplaneet152-71.7%83.2%48.7%67.8%56.3%0.02588
25blog.ut.ee1 157-24.1%14.2%47.6%95.0%89.5%01 495
26www.tsitaat.com1 099-26.1%93.2%46.9%78.2%50.4%05 390
27ajaveeb.keeletoimetajad.ee31+40.9%84.4%46.9%96.8%93.8%0.0136
28Nipila.ee t├Â├Âelublogi424-58.6%82.1%45.0%86.3%81.1%0699
29kassid.ee204+20.7%75.8%44.2%95.6%82.8%0298
30Madis Mark122-31.1%25.0%43.9%96.7%84.7%0.01174
31Mereblog233+3.1%75.9%43.3%94.0%76.7%0300
32www.krishaamer.com327-18.2%1.4%42.4%95.7%95.1%0393
33www.koduring.ee/29-19.4%93.8%40.6%93.1%75.0%0.0440
34Silvermuru.ee40-24.5%88.4%39.5%92.5%81.4%0.0150
35nonsense.ee26+73.3%37.0%37.0%96.2%81.5%0.0239
36Elekaalujutud9-52.6%81.8%36.4%88.9%63.6%0.118
37Karlova Raadio6+20.0%71.4%35.7%83.3%85.7%0.1719
38LeiaLaen.ee Kiirlaen14+40.0%64.3%35.7%100.0%92.9%015
39Piltnik24.ee40-28.6%75.6%34.1%97.5%73.2%0.0276
40Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb30.0%100.0%33.3%100.0%100.0%03
1 | 2 | 3

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗